Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Výstava (súťaž) papierových modelov v Bytči

Užívateľov profilový obrázok
Mars20 | 36
Príspevky: 115
Meno: Jakub
Bydlisko: Považská Bystrica

Výstava (súťaž) papierových modelov v Bytči

Príspevokod užívateľa Mars20 » 18 Apr 2013 15:06

Zdravím,

túto tému som založil kvôli tomu, že sú po ruke atraktívne a ideálne priestory v Bytči na takúto akciu. Rád by som tu rozbehol papierácku akciu, ale ide o to a preto to tu vlastne aj píšem, či sa oplatí vzhľadom na počet iných súťaží u nás, v Česku alebo aj v Poľsku organizovať ďalšiu súťaž. Poprosil by som vás o vaše názory, pretože by som sa nerád púšťal do niečoho čo nebude potrebné. Myslím si, že poloha nie je najhoršia - vlakom sa dá dostať do Bytče bez väčších prestupov z celého Slovenska, výjazd z diaľnice je kúsok od miesta konania akcie a mesto sa nachádza kúsok od českých a poľských hraníc.
Ešte raz vás prosím o vaše názory, pripomienky či otázky.
Ďakujem

Užívateľov profilový obrázok
tomas81 | 42
Príspevky: 285
Meno: Tomas
Bydlisko: Bytča Hrabové

Re: Výstava (súťaž) papierových modelov v Bytči

Príspevokod užívateľa tomas81 » 18 Apr 2013 19:38

Ako Bytčan som za.

Užívateľov profilový obrázok
Matej | 36
Príspevky: 1129
Meno: parkourista
Bydlisko: Mojtín, okres PU

Re: Výstava (súťaž) papierových modelov v Bytči

Príspevokod užívateľa Matej » 18 Apr 2013 20:40

konkretne kde v bytci..? ja som za..je to na skok.. :big smile:
Aktuálne: Maz 537g / A-10 Warthog

Hotovo: BAT-M

Užívateľov profilový obrázok
Mars20 | 36
Príspevky: 115
Meno: Jakub
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Výstava (súťaž) papierových modelov v Bytči

Príspevokod užívateľa Mars20 » 18 Apr 2013 23:21

malo by to byť v Sobášnom paláci

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Výstava (súťaž) papierových modelov v Bytči

Príspevokod užívateľa serpens » 19 Apr 2013 11:57

Zaujimave, toto by sa mi celkom lubilo taka "domaca" vystava. Urcite by si mal zacat vystavou, to je jasne a potom sa uvidi.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
miro_m13 | --
Príspevky: 73

Re: Výstava (súťaž) papierových modelov v Bytči

Príspevokod užívateľa miro_m13 » 20 Apr 2013 16:53

Ak by sa dalo pridal by som sa snáď aj nejakou pomocou.

Možno by stálo za to už teraz osloviť obe miestne základné školy, prípadne aj gympel a vyvesiť tam aspoň pred-upútavku s odkazom na tento link. Sú aj nejaké miestne weby, na ktoré by sa taký sondovací pred-oznam mohol zavesiť. V mieste nepoznám (okrem tomáša81) aktívneho modelára (teda raz som na poli stretol dvoch RC-lietadlovcov), nehovoriac už vyslovene o papierovom modelárovi. Bolo by to fajn, ale ak nebude podpora medzi domácimi (neviem, či tu je vôbec nejaký aspoň voľný modelársky skoro-klub ?), akciu nebude mať kto "podržať".

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Výstava (súťaž) papierových modelov v Bytči

Príspevokod užívateľa bodie4 » 20 Apr 2013 20:54

Pridám aj ja svoj názor, ktorým potvrdzujem serpensa. Podľa mňa je treba začať najskôr s výstavou. Tam by ste sa mali stretnúť najbližší z okolia Bytče, aby ste si vytvorili organizačný základ, aby to všetko nestálo len na jednom človekovi/ ktorý to ale musí na druhej strane všetko koordinovať/.Aspoň sa aj trochu bližšie spoznáte, aby ste vedeli, na koho sa môžete spoľahnúť. Samozrejme , že Vám držím palce a určite sa zamyslím nad návštevou / spojenie je podľa mňa tiež vyhovujúce/.

Užívateľov profilový obrázok
miro_m13 | --
Príspevky: 73

Re: Výstava (súťaž) papierových modelov v Bytči

Príspevokod užívateľa miro_m13 » 29 Apr 2013 08:28

... trošku OT, ale v relácii sú dobré zábery Svadobného paláca, teda potenciálneho miesta výstavy/súťaže ...
http://www.stv.sk/online/archiv/nebicko-v-papulke

Užívateľov profilový obrázok
Mars20 | 36
Príspevky: 115
Meno: Jakub
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Výstava (súťaž) papierových modelov v Bytči

Príspevokod užívateľa Mars20 » 29 Apr 2013 11:05

No presne v tej hornej sále by bola výstava. Aby ste nemuseli pozerať celú reláciu tak tu je jedna fotka sály, aby ste si urobili predstavu.



Ďakujem vám všetkým za ohlasy a rady. Vyskúšame teda tú výstavu a uvidíme či sa z toho neskôr nestane aj súťaž. Predbežne by výstava bola v mesiacoch november-december.

Návrat na "Archiv 2013"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný