Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Vojta S

Užívateľov profilový obrázok
Vojta s | 36
Príspevky: 48
Bydlisko: Jablonné nad Orlicí, ČR

Vojta S

Príspevokod užívateľa Vojta s » 18 Jan 2022 18:53

Ahoj všem,
jmenuji se Vojta a jsem z Jablonného nad Orlicí, malebného městečka v podhůří Orlických hor v Čechách. Již delší dobu chodím nakukovat k Vám na fórum až jsem se rozhodl že se u vás také zaregistruji.Někdo mě možná bude znát z CZ fóra. Modely lepím cca od 8-9 let a k modelaření mě přivedl otec, kterému jsem při prvních modelech asistoval. Pamatuji si že to byl Kamaz a karavan Benford z legendárního abc. Ale nezůstali jsme jen u papíráků, jelikož otec pracoval jako nástrojař v Izolitu Jablonné, kde se svého času vyráběli plastové modely letadel (hlavně Mig 21 a Su 17)kteréžto tehdy byly top modely,lepil jsem i tyto plasťáky. Ikdyž jsem pak lepil i další plastové modely nakonec jsem se vrátil k papíru kterého se držím dodnes. V sekci galerie jsem zde uveřejnil moje modely které jsem slepil od roku 2014. Začínám tam modelem ženijního buldozeru Bat-M který byl v mém modelaření průlomový protože to byl můj první přebarvený a patinovaný model.Od té doby se snažím v patině zdokonalovat a zkoušet si různé postupy. Aktuálně pracuji na tahači Maz 537 od Model-KOM,(zde také zveřejním). Lepím převážně po večerech protože skloubit tento časově náročný koníček, práci a dvě malé děti dá někdy zabrat co si budeme povídat. Děkuji za pozornost, to je asi vše co jsem vám chtěl říci.

Užívateľov profilový obrázok
slimák | --
Príspevky: 70
Meno: Jano
Bydlisko: Ladce

Re: Vojta S

Príspevokod užívateľa slimák » 18 Jan 2022 19:41

Vojta s napísal:... skloubit tento časově náročný koníček, práci a dvě malé děti dá někdy zabrat co si budeme povídat.

O tom by sme sa vedeli porozprávať. :big smile:
Vitaj!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jano

Hotové modely: Phoenix DIIa, Z5, T40

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vojta S

Príspevokod užívateľa Fito » 18 Jan 2022 19:58

Vitaj u nás, galériu máš parádnu, teším sa na tvoje ďaľšie modely.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vojta S

Príspevokod užívateľa developer10 » 19 Jan 2022 11:23

Ahoj Vojta! Som rád, že si prišiel aj k nám, pri mojom šmírování českého fóra sa Tvoja práca nedala prehliadnuť, som rád za Tvoje neokukané modely (DT-30ku už upravujem podľa slovenskej verzie :D ) , snáď aj tu budeš prezentovať Tvoje postupy! Veľa zdaru!!!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vojta S

Príspevokod užívateľa iconmaster » 19 Jan 2022 19:33

Aj ja ťa vítam medzi nami! Pozeral som galériu a modely máš parádne, dávaš si pekne záležať na detailoch. Ďalšie stavby kľudne prezentuj aj tu, radi si to vychutnáme :wink:

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2789
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vojta S

Príspevokod užívateľa sony » 20 Jan 2022 11:15

vitaj...
Mrkol som aj tvoju galérie a máš tam veľmi pekné kúsky.
Osobne ma zaujala Yamaha Virago a super výplet na kolesách, ABC model to krásne oživilo.
nech ti to lepí :victory:
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
Vojta s | 36
Príspevky: 48
Bydlisko: Jablonné nad Orlicí, ČR

Re: Vojta S

Príspevokod užívateľa Vojta s » 23 Jan 2022 01:09

Děkuji za přivítání, jsem rád že se vám moje tvorba líbí.

Návrat na "Vitajte! // Welcome!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných