Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

developer10 & Huckleberry Finn

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

developer10 & Huckleberry Finn

Príspevokod užívateľa developer10 » 15 Feb 2021 11:46

Ahojte papierníci!

Ďakujem veľmi pekne za zaradenie do Vášho kruhu a som nesmierne rád, že takéto niečo tu existuje! Preletel som zopár prípsevkov, naozaj to tu žije a pozerám, že aj pri mojich trampotách budem vedieť kam sa mám obrátiť.

Ku vystrihovačkám som sa vrátil po cca. 20 rokoch a môže za to môj malý syn, ktorému sa takéto skladanie začalo veľmi páčiť a keď odfajčí jednoduchý modelík (má 3,5 roka) tak mi to ani tak nevadí. Ja si po večeroch skladám zase svoje a tá psychohygiena mi chýbala, naozaj som už nevedel čo s rukami a šlo to do peňazí :beat plaster: :dribble: :beaten:

Škoda že som o takomto živom fóre nevedel už skôr, aktuálne mám rozostavaného bumblle-beeho Camaro76 ktoré si malý vyžiadal a keďže nie som žiaden profi, prešiel som si dvoma chybami, ktorých oprava vôbec nie je vôbec lepšia, ale holt riziko stavania... Aspoň už budem vedieť kde sa opýtať! Čaká ma "marriage" takže isto tu hodím otázku do pléna aj s aktuálnymi fotkami, keďže mi k tomu chýba návod a aj nejaké dieliky...

A teším sa až sa budete s mojimi papierovými púťami budete tešiť aj vy! A ani kritika mi neprekáža ;)

Všetkým krásne a úspešné papierovanie! Peťo
Naposledy upravil/-a developer10 v 15 Dec 2022 23:45, upravené celkom 1 krát.
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vitajte! developer10

Príspevokod užívateľa iconmaster » 15 Feb 2021 18:19

Tak vitaj a nech sa ti tu dobre darí a cíti! :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vitajte! developer10

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 15 Feb 2021 19:28

Vitaj a nech sa ti darí!
Vraj živé fórum...
To boli časy, päť, šesť rokov dozadu...
:victory:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Vitajte! developer10

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 15 Feb 2021 19:59

Srdečne ťa vítam, kľudne sa pýtaj, radi zodpovieme tvoje otázky a kľudne prezentuj fotky aj synčekovej tvorby. Take sú najkrajšie, vidieť vyrastať novú generáciu :wink:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
Kečup | --
Príspevky: 390
Meno: Jožo
Bydlisko: Horná Poruba

Re: Vitajte! developer10

Príspevokod užívateľa Kečup » 17 Feb 2021 13:58

Vitaj medzi nami....... vlastne, vitajte obaja :P A ako vravel Števo, zaktivizuj aj potomka, určite bude mať aj on radosť :)
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:Pz III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, Pz IV, Pz V Panther, Pz I, T-34/76, Sdkfz 251
Pracujem: Pz VI Tiger

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vitajte! developer10

Príspevokod užívateľa developer10 » 18 Feb 2021 17:19

Ďakujem krásne páni! Teším sa aj z toho ako to tu žije aj keď si trak-tor môže myslieť iné :D Bol som na fórach pri mojej praxi, kde to je mŕtvejšie, ale podstatný je výtlak, ktorý z toho ide a ten je si myslím veľmi dobrý. A nebojte sa, všetko bude dobré, som o tom presvedčený, keď už aj ja som sa k tomu po takej dobe vrátil aby som ukľudnil svoje neposedné ruky nejakou dobrou psychohygienou :D

PS. na výtvory môjho fešáka si ešte budeme musieť počkať, zatiaľ sa učíme držať linku pri strihaní, ale určite ho budem k vystrihovačkám viesť (a pre lingvistov aj neskôr k papierovým modelom). A možno by nebolo od veci spraviť tu aj jedno vlákno ako k tomu decká priviesť s úplnými základmi... uvidíme.

Držte sa!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Vitajte! developer10

Príspevokod užívateľa LuPa » 19 Feb 2021 22:23

Vitaj a zabavaj sa s nami :wink: .
Velmi pekny napad,zalozit temu pre uplnych malych zaciatocnikov.Ak nie inac,tak zatial aspon tato rozsiahla tema tu je:
https://papermodelers.sk/viewforum.php?f=117 , oplati sa pozriet aj ked si modely lepil.

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vitajte! developer10

Príspevokod užívateľa developer10 » 22 Feb 2021 18:20

Dakujem este raz chalani!

LuPa napísal:Velmi pekny napad,zalozit temu pre uplnych malych zaciatocnikov.Ak nie inac,tak zatial aspon tato rozsiahla tema tu je:
https://papermodelers.sk/viewforum.php?f=117 , oplati sa pozriet aj ked si modely lepil.


Skor som mal na mysli nieco stylu ako motivovat svojich nastupcov/deti k papierovemu modelarstvu, uplne jednoduche hrackove modely s fotkami, zdraviu nie nebezpecnymi a neohrozujucimi nastrojmi a bazalnymi technikami. Moj sa zatial dostal len do stadia strihania a potom dlho dlho nic az stadium hrania a naslednej chcenej ci nechcenej destrukcie :D
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
Drotik | 53
Príspevky: 1255
Meno: Vlado
Bydlisko: Bratislava

Re: Vitajte! developer10

Príspevokod užívateľa Drotik » 10 Apr 2021 02:28

Všetko len to najlepšie k narodeninám prajem :wink:
Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vitajte! developer10

Príspevokod užívateľa Fito » 10 Apr 2021 08:45

Tc, ešte ani poriadne neprišiel a už má narodeniny.

Tak oné, všetko naj !
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Návrat na "Vitajte! // Welcome!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní