Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

BlaTo

Užívateľov profilový obrázok
BlaTo | 31
Príspevky: 7
Meno: Tomáš
Bydlisko: Zvolen

BlaTo

Príspevokod užívateľa BlaTo » 23 Feb 2021 13:36

Tak teda zdravím všetkých na tomto modelárskom fóre. Napíšem sem pár riadkov o svojej modelárskej kariére :P
Počiatky siahajú do môjho šiesteho roku života, kedy som aj ja začal s časopisom ABC a dlhé roky sme boli nerozlučiteľnou dvojkou.
Najviac ma baví lepiť závodné autá, i keď dnes sa už tomu až tak aktívne nevenujem, ale z času na čas sa rád k tomu vrátim,
pretože viem ako som si tým cibril trpezlivosť a precíznosť. Kedysi som pôsobil aj na druhom fóre, ale to už dnes nefunguje, volalo
sa papierovémodely.yakomno.sk alebo niečo také, určite si bude na to niekto odtiaľto spomínať. Tam som sa aj zúčastnil trojmesačnej
súťaže, kde sa lepili nascarové autá a skončil som na druhom mieste. Nakoľko som sa tomu v živote dosť venoval, tak mám málo dokončených
a veľa začatých modelov. Neviem, či tiež niekto trpí týmto syndrómom ako ja, no niekedy sa tie dokončenia veľmi dlho vlečú :D

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: BlaTo

Príspevokod užívateľa Fito » 23 Feb 2021 13:55

:wink:
Na nedokončené modely tú máme veru viacero špeciaistov, určite sem zapadneš.
Tak teda vitaj, a nehambi sa prezentovať svoje kúsky.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: BlaTo

Príspevokod užívateľa iconmaster » 23 Feb 2021 18:44

Vitaj u nás a nech sa ti dobre lepí!

Ja mám tiež skúsenosti mať rozrobených veľa modelov, ale tým sa zvyšuje šanca, že niektoré nedokončím nikdy. Takže som s tým prestal a skúšam odolať pokušeniu začať ďalší, kým niečo nemám hotové..

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: BlaTo

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 23 Feb 2021 19:44

Nedokončené modely?
V tom tu predsa súťažíme!
Vitaj a smelo do toho!
:wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: BlaTo

Príspevokod užívateľa developer10 » 23 Feb 2021 20:12

Tak este raz vitaj! S nedokoncenymi si nerob starosti, ja som prave dostal vykricane ze ked som znovu zacal tak mozem dokoncit tie x-rocne co nasim zavadzaju :D a ako sledujem tvoje racing car, tak tie leziaky ani nedokoncuj! Radsej ich nejako gustiozne spoj, originality nikdy nie je na skodu! Vela zdaru!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Návrat na "Vitajte! // Welcome!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní