Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Predĺžená verzia modelu Galaxie od Vyškovského

Moderátor: serpens

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predĺžená verzia modelu Galaxie od Vyškovského

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 05 Jún 2020 20:52

odskúšal som magnety a zistil som, že sa mi tam zmestí iba jeden rozmer a aj to len vodorovne, 5x5x2mm



keďže tieto sú slabšie, než 7x7x3mm, budú vo všetkých troch ramenách, len to začína byť nejaké zložité,
neviem, či by sa mi to chcelo rezať z papiera, v podstate skoro všetky diely som musel prerábať,
iba krajné rebrá na bočných lodiach sú také isté



no podstatné je, že to celkom pasuje



akurát musím plášť vytlačiť a nalakovať znova, tak zase nabudúce
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predĺžená verzia modelu Galaxie od Vyškovského

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 29 Sep 2020 18:43

1/4 roka ubehlo ako voda a stihol som iba znova vytlačiť plášť trupu a novú kostru, ktorú som jemne upravil, lebo nesedeli rozteče ramien s otvormi, klasika, nepresná tlač

teraz mám druhú zábavu, 3D tlačiareň, tak sa venujem tvorbe a tlačeniu hovadín na nej, naposledy pre Tinu model rakety k jej poslednej knižke

na thingiverse je modelov rakiet celkom dosť, ale skoro ani jedna sa nedá "len tak" upraviť v Sketchupe (dodať nápis KRAKSNA) a vytlačiť, hádže to chyby a v sliceri chýbajú kusy trupu







žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Projekty // Projects"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný