Čistenie fóra

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 37
Admin
Príspevky: 8814
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Čistenie fóra

Príspevokod užívateľa serpens » 01 Júl 2008 10:30

Čistenie fóra je dôležitou súčasťou jeho plynulého chodu.

Čistenie prebieha v každej časti fóra individuálne, v závislosti na časových možnostiach jednotlivých moderátorov. Snahou je prečistiť fórum vždy od najnovších päť stránok nižšie.
Zmyslom čistenia je zbaviť fórum "nepotrebných" príspevkov. O tom, či bude príspevok zmazaný, alebo editovaný záleží na rozhodnutí jednotlivých moderátorov.
Za "nepotrebné" sa poavžujú najme OT (Off-Topic) príspevky, čiže príspevky nesúvisiace priamo s témov a taktiež veľmi krátke pochvalné príspevky (napr.: Super!, Máš to super! a podobné).
Keďže vieme, že takéto príspevky vedia človeka potešiť, nie sme proti ich používaniu, ale približne po piatich stránkach témy sú mazané koli prehľadnosti fóra. Vínimkou sú pochvlané príspevky, ktoré patria k už dokončenému modelu, tieto vo velkej miere zostávajú.

Fórum je taktiež čistené od vulgarizmov, hanlivých, prípadne ponižujúcich príspevkov. Takéto príspevky sú buď to zmazané, alebo editované moderátorom/adminom, podľa možností v čo najkratšiom čase. Vedenie fóra si uplatňuje nárok na okamžitú editáciu/mazanie takýchto príspevkov. Užívatelia, ktorí budú opakovane používať vulgarizmy, hanlivé, prípadne ponižujúce príspevky, budú napomenutý, prípadne dočastne vylúčený z fóra podľa rozhodnutia moderátora/admina.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "F.A.Q. [F.A.Q.]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný