Nitra model 2021 / 16.10.2021

Užívateľov profilový obrázok
Svo | 43
Príspevky: 232
Meno: Švo

Re: Nitra model 2021 / 16.10.2021

Príspevokod užívateľa Svo » 19 Okt 2021 23:19

Za mňa úplne super odpoveď a vysvetlenie, aj som predpokladal takto nejak dôvody, ktoré si uviedol. A už sa s dievčatami tešíme na ďalší ročník :big smile:
Ono, organizovať nejaké podujatie je niekedy nevďačná úloha, lebo všetkým sa človek nezavďačí. Ale dobré je to, že ani nemusí. Hlavne aby sa väčšine páčilo a myslím, že za daných okolností sa urobilo maximum, čo sa dalo.
Ďakujeme.
Galéria Švo
Večný začiatočník...

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nitra model 2021 / 16.10.2021

Príspevokod užívateľa iconmaster » 20 Okt 2021 20:17

Reportáž od organizátora a výsledky
https://www.mkzobor.sk/index.php/sk/nit ... z-vysledky

Užívateľov profilový obrázok
juraj_ziacik | 41
Príspevky: 1232
Meno: Gergej
Bydlisko: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nitra model 2021 / 16.10.2021

Príspevokod užívateľa juraj_ziacik » 21 Okt 2021 10:52

Som spokojný zo súťažou, aj s modelmi aj s ľuďmi, ktorých som za tú krátku chvíľu stretol! Bol som naozaj len cca 2 hodinky, viac sa mi nedalo a aj kvôli tomuto so nedoniesol žiadny model. Postupne to zmením a začnem nosiť aj staré modely, sľubujem!
Hodnotiť nebudem, ani čo sa týka organizácie, ani čo sa týka výmeny názorov na tomto vlákne. To už je poslednou dobou taký zvyk na Slovensku, že každý si myslí, že práve ten jeho názor chcú všetci počuť a čítať! Ja som spokojný a to mi bohate stačí, súťaž v Nitre účel splnila a na druhý deň a včera som celý nadržaný lepil :) :dribble:
Na budúci rok si dám predsavzatie, že budem chodiť viac na súťaže a že budem nosiť viac modelov, hoc aj nesúťažných. Pridávam pár fotiek modelov. Modelári sú super, lepte všetci, len tak ďalej!!!


A plasťáci...


+ jedna ceduľka, ktorú si určite umiestnim do mojej skrinky :) :)
Hey Hou, Let´s Go!

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1075
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Nitra model 2021 / 16.10.2021

Príspevokod užívateľa LuPa » 29 Nov 2021 22:25

Krasa ako obycajne.A ta cedulka je super :) :)

Návrat na "Archiv 2021"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný