Steins,Gate - Makise Kurisu /free / 1:6,5

Užívateľov profilový obrázok
Zax | 51
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Zax » 18 Mar 2012 16:32

zdroj:

Kód: Vybrať všetko

http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=luyomi333#/d4rtgtc

mierka: cca 1:6,5 (vyska cca 24 cm, v pepakure tlacene 4 stranky na 1-polovicna velkost oproti originalu)

Zdravim,
po Alici som mal v plane sice nieco ine, ale ked sa nedavno objavila tato figurka, ktora sa mi pacila
hlavne tym, ze neslo o staticku pozu, ale figurku v pohybe, pustil som sa do tohto projektu. Tym, ze som to
zmensil na polovicu originalu sa to sice asi lepilo horsie, ale aspon si vyskusam kompletne premalovanie aj takejto drobnejsej figury. Par fotiek:
1. figurka bez uprav po hrubom zlepeni (ohladom tych nepresnosti, len tolko, ze v tejto faze som uz bol
rozhodnuty, ze budem kompletne prefarbovat, tak preto ta presnost asi nie je sto percentna)

2.vytmelena figurka, ked tak pozeram toho tmelu som tam dal sice dost, ale kedze sa to dobre brusi, tak s
tym nebol problem, naviac to pekne prekrylo vsetky spoje

3.figurka po bruseni

4.aktualny stav, roboty je tam sice este dost, ale uz to urcite dokoncim, aj preto som uz zalozil toto vlakno :wink:
Naposledy upravil/-a Zax v 23 Apr 2012 22:25, upravené celkom 1 krát.

toudi_sk | 51
Krotiteľ textúr
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Re: Steins,Gate - Makise Kurisu /free / 1:6,5

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 18 Mar 2012 19:28

na výsledok som zvedavý, lebo toto brúsené vyzerá velice dobre :victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

johnny7 | 38
Wykonawca
Meno: Jano

Príspevokod užívateľa johnny7 » 18 Mar 2012 20:55

Jaka caja, tie vlasy to je ta "olovena"izolacia co si uz raz niekde pouzil?
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Zax | 51
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Zax » 18 Mar 2012 22:38

johnny7 napísal:Jaka caja, tie vlasy to je ta "olovena"izolacia co si uz raz niekde pouzil?

veru, uz som to pouzil pri tom piratovi, a kedze sa s tym celkom dobre robi, par ucesov z toho este urobim :wink:

pisho66 | 38
Meno: Martin

Príspevokod užívateľa pisho66 » 19 Mar 2012 12:10

Na dokončenie tejto slečny sa teším, len mám trochu obavy z takéhoto prefarbovania celej postavičky. Tmeleným sa síce dosiahne pekný základ, ale ako sa priblížiť pôvodnému farebnému vzoru a všetkým drobnostiam, detailom to je už ťažšie. Osobne by som sa toho trochu obával pri takýchto vzorovo zložitejších figúrkach. Pri iných typu Homer Simpson nieje o čom. Každopádne držím prsty.
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Zax | 51
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Zax » 19 Mar 2012 20:15

pisho66 napísal:Na dokončenie tejto slečny sa teším, len mám trochu obavy z takéhoto prefarbovania celej postavičky. Tmeleným sa síce dosiahne pekný základ, ale ako sa priblížiť pôvodnému farebnému vzoru a všetkým drobnostiam, detailom to je už ťažšie. Osobne by som sa toho trochu obával pri takýchto vzorovo zložitejších figúrkach. Pri iných typu Homer Simpson nieje o čom. Každopádne držím prsty.

mozno mas aj pravdu, sam som zvedavy ako to dopadne, urcite si tu chcem vyskusat par postupov, ktore by som mohol pouzit aj v buducnosti, teoreticky je stale mozne, ze to skonci nedokoncene, alebo v kosi, kazdopadne ma taketo prerabky lakaju daleko viac ako to lepit bez uprav :wink: A co sa tyka tych detailov, tak tam je v podstate len jedina cesta-co sa da urobit plasticke, pripadne pridat dalsie detaily, ktore to cele ozivia, co je dalsia vec co ma na tom bavi :big smile:

Zax | 51
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Zax » 22 Mar 2012 20:33

Takze som trochu pokrocil, zatial len na sucho zlozene, len zakladny nater, aby som mal predstavu ako by to mohlo vypadat, uvidim ako to pojde dalej... :wink: Par fotiek:

johnny7 | 38
Wykonawca
Meno: Jano

Príspevokod užívateľa johnny7 » 22 Mar 2012 20:40

Waw. Velmi zaujimave. Trosku by som ju ucesal a vybrusil nohy, ale inac paradne...
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

pisho66 | 38
Meno: Martin

Príspevokod užívateľa pisho66 » 24 Mar 2012 15:43

Ak je toto len základný náter, tak čo ešte príde :jawbone:. Najprv som si myslel, že si ju do dačoho obliekol, hlavne tie latexové nohavice (ale to bude zrejme lesk). Vyzerá to veľmi dobre
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

ivant | 44
2K+
Meno: ivan

Príspevokod užívateľa ivant » 24 Mar 2012 15:49

ahoj tie vlasi to teraz dost kazia možno keby zostali strieborné bolo bi to lepšie ,vyzeraju ako oné :haha: :wink:

Návrat na "Figúrky a zvieratá // Figures & Animals"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný