Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

CUBEECRAFT /free/

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: CUBEECRAFT /free/

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 21 Júl 2016 21:52

TIE fighter a Hello kitty je už v Brne (zmastil som ich cez víkend), ale zabudol som ich odfotiť, tak možno časom,
ako ďalšiu postavičku som začal Bendera (keď sa terenkozovi tak páči), ale zintenzívnil som cvičenie s rukou
a tak mi to trvalo 4 dni, ale aspoň som mu trochu vytunil anténu

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: CUBEECRAFT /free/

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 25 Júl 2016 19:19

ďalšia várka figúrok

Bender



Vaultboy, ale s číslom 111 (Fallout 4)



BoS powerarmor, až po zlepení som si všimol, že bolo treba vyrezať do polkruhu hore reflektor a v strede dole masku
(alebo nalepiť celý nový xicht), čo už

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: CUBEECRAFT /free/

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 27 Júl 2016 08:54

zbytok paňácov

TRON, k nemu do série existuje ešte hrací automat SPACE PARANOIDS (na iné som nenarazil), ostatné sú už prevažne z nového filmu TRON LEGACY



Gordon Freeman z Half life



headcrabb



spoločne



záverečné foto



tak zase niekedy pri niečom inom
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: CUBEECRAFT /free/

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 16 Máj 2020 09:22

mám chuť zase na niečo "jednoduché"

Wikipedia, Ghana Dancing Pallbearers, alias coffin dancers, ich tanečné kreácie sa spolu s hudbou stali vďačným námetom na mnoho meme obrázkov a videí s rôznymi "failami", na tomto videu je zostrih z rôznych pohrebov, kde je vidieť viacero oblečení, takže by sa dalo spraviť viac farebných verzií a teda aj s inými truhlami



ľudia sa prejavili kreatívne, od minecraftu, cez GTA a plastikových paňácov až po lego, dokonca je model aj v skechupe



Štefan Húska napísal::haha: :haha:


ak máte niekto prehľad o týchto postavičkách, potreboval by som nejaké v čiernych oblekoch, černochov a v okuliaroch, aby som musel čo najmenej kresliť nové veci

keďže som napodiv zatiaľ nenašiel žiadnu šmikajdu, ani cubeecraft verziu, tak som si zmastil vlastnú verziu, teda dve tri



posledná varianta má lomenú strechu lodičky podľa originálu



samozrejme vedúci bude mať ešte riadny papek s vlajkou Ghany, žltými šnúrkami a šerpu, pravdepodobne červenú
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: CUBEECRAFT /free/

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 19 Máj 2020 12:30

Oné, skúšam lakovky, ale neviem, akosi sa mi to nempáči, budem musieť nejako prerobiť asi...

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Figúrky a zvieratá // Figures & Animals"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný