Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Cesare Borgia - AC2 / free / 1:?

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Cesare Borgia - AC2 / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 09 Apr 2023 21:35

Čaute,
no myslel som si, že strihnem niečo iné, ale ako som spomínal, že treba k tým asasínom aj nejakého templára skúsiť tak teda idem nato. Prvý templár z tejto série, ktorý uzrie svetlo sveta, teda ak sa mi ho podarí dokončiť bude Eziov nepriateľ z Ríma a to Cesare Borgia. Predlohu modelu som našiel na nete a rozdelil som ho na niekoľko častí ako posledné modely a niektoré z nich bude treba upraviť pre vysoký počet polygónov. Neskôr všetko v pepakure rozhádzať na dieliky a potom už len tlač a ide sa na vec. Aj tento model som dal na výšku 40cm, ale nakoľko sa telo nasúva na nohy môže sa výška máličko zmeniť. Tak držte palce

Report
Predloha

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Cesare Borgia - AC2 / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 01 Jún 2023 21:48

Čaute,
konečne sa mi podarilo prelomiť ľady a začal som popri rozkladaní model aj lepiť. Ako prvé prišli na rad časti od pása nadol a to opasok, nohavice a čižmy. K ním som rozložil v pepakure aj plášť a ruky a nejaké ďalšie opasky. Teraz je na rade rozložiť zbytok modelu a môže sa pokračovať v lepení. Tu je zatiaľ prvých pár foto zo stavby aj z rozkladania. Keď sa mi podarí rozložiť aj zbytok uvediem počet strán.

Report
- rozložené časti


- nohavice


- opasok


- čižmy


- plášť

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Cesare Borgia - AC2 / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 30 Aug 2023 19:43

Čaute, no po nejakej tej odmlke som opäť sadol k modelu z AC a pokračoval som v rozkladaní zostatku v pepakure.
Po prvej úprave tváre to stále nebolo ono, takže prišla na radu ďalšia úprava, aby tvár nebola moc zložitá. K nej bolo treba rozložiť brnenie, ktoré prešlo podobným procesom. Ako posledné diely, ktoré som ešte musel dorobiť boli vlasy a kryt krku. Nakoniec sa mi model podarilo rozložiť na 21x A4 formát strán pri výške 40cm ako predchádzajúce modely. Dúfam, že čoskoro sa pustím do lepenia.

Report
Zbytok rozložených častí


Finálny model

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Cesare Borgia - AC2 / free / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 12 Nov 2023 19:17

Čaute, potom ako som doklepal svoje nedorobky z posledných rokov sa vraciam opäť k Cesaremu. Podarilo sa mi spraviť hlavu, na ktorej ešte chýbajú vlasy a dokončil som aj brnenie a tiež časti rúk a chráničov predloktí, na ktorých ešte chýbajú remene. Okrem nich sa mi podarilo dokončiť aj chrániče ramien.

Report
- hlava


- brnenie

Užívateľov profilový obrázok
nevo7 | --
Príspevky: 124
Meno: Vojto
Bydlisko: Nová Dubnica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cesare Borgia - AC2 / free / 1:?

Príspevokod užívateľa nevo7 » 18 Nov 2023 10:10

Tá tvar vyzerá ako z nejakého hororu. Šatka cez polku tváre na konci stavby to vylepší. :victory:

Návrat na "Figúrky a zvieratá // Figures & Animals"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní