Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Sv.Michal - Skalica

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 39
Kráľ architektúry
Príspevky: 902
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sv.Michal - Skalica

Príspevokod užívateľa mirec116 » 11 Sep 2020 08:14

Niečo sa chystá ;)

Z aktuálneho čísla Skalického Obzoru...

Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Sv.Michal - Skalica

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 11 Sep 2020 09:23

Bude k mání :still dreaming: :P
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
adriana | --
Príspevky: 2
Meno: Adriana Hošková

Re: Sv.Michal - Skalica

Príspevokod užívateľa adriana » 11 Dec 2020 12:08

Ahojte,
tak a je to tu, model je práve v tlačiarniach v Skalici, v utorok 15.12.2020 by mal byť k dispozícii. Kto by mal záujem píšte mne adriana.hoskova@gmail.com alebo pani Macháčkovej do tlačiarní na mail: machackova@zapadotlac.sk

Užívateľov profilový obrázok
Laco | --
Príspevky: 259
Meno: Ladislav

Re: Sv.Michal - Skalica

Príspevokod užívateľa Laco » 13 Dec 2020 19:20

Viac som napísal v šuflíku "Nové modely na trhu", obrázok je nie veľmi, ale ...

Laco - BaJ

Užívateľov profilový obrázok
Tomas BETEXA.cz | --
Príspevky: 22
Meno: Tomáš

Re: Sv.Michal - Skalica

Príspevokod užívateľa Tomas BETEXA.cz » 15 Dec 2020 15:27

Ahojte,

dle domluvy s paní ředitelkou budeme koncové zákazníky obsluhovat my z ČR. Tiskárna na toto není vybavena. Kusové objednávky bude odkazovat na náš eshop. Ušetříte tedy paní ředitelce čas i nervy když se obrátíte přímo na nás :-)


https://bit.ly/Objednavka_Farskeho_kostola

Dekuji.
S pozdravem
Tomáš B.

tomas(at)betexa.cz ● http://www.betexa.cz ● +420 549 216 356 ● Facebook: Betexa.cz ● Instagram: Betexa.cz
_____________________________________________________________________________________________________________________________

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 39
Kráľ architektúry
Príspevky: 902
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sv.Michal - Skalica

Príspevokod užívateľa mirec116 » 17 Dec 2020 21:40

Model mám už doma, veľkú zásluhu na jeho vydaní má pani Hošková a Macháčková. Niekoľko kusov mám k dispozícii pre záujemcov aj ja, inak distribúciu zabezpečuje Betexa. Rozsah vystrihovačky 10 strán A4, ofsetová tlač na 140g papier, cena 10 eur/kus.

Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Sv.Michal - Skalica

Príspevokod užívateľa bodie4 » 07 Mar 2021 16:44

Zdravím Vás všetkých. Na Mircovu výzvu odpovedám svojou stavbou. Dodržujem návod, ale niektoré veci by som chcel povedať aj Vám ďalším, ktorí budete túto stavbu lepiť. Oplatilo sa mi zlepiť všetky veci na stenách skôr, ako sa doporučuje / pre niektorých skúsenejších žiadna novinka /. Stavbu som si nalepil na tenký list a urobil montážny otvor. Ďalej som zlepil rímsy už teraz, čím sa zlepšil základ pre strechu. Voľnú stenu som upevnil vymyslenou stenou, čo mi zabezpečilo aj lepšiu prístupnosť pre strechu. Zostáva mi už len vežička, ale rodinné povinnosti mi dovolia sa vrátiť k stavbe neskôr a preto nateraz končím.




Užívateľov profilový obrázok
Stanley285 | --
Príspevky: 2
Meno: Stanley

Re: Sv.Michal - Skalica

Príspevokod užívateľa Stanley285 » 03 Máj 2021 14:26

Zdravím.
Ako letecký modelár som dostal túto vystrihovačku darom a bola to vlastne moja prvá skúsenosť s papierovým modelom .
Tiež som mal problém zo strechou, ako píše mirec116 ( v tej zadnej časti ) Tebe ako vidím zase chýba asi 3mm u ríms ( ktore zase mne vyšli v pohode.
Celkom ma tato práca nadchla a objednal som si pár ďalších stavieb nech sa po večeroch nenudím a neblbnem :)

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Sv.Michal - Skalica

Príspevokod užívateľa bodie4 » 06 Jún 2021 19:38

Finito. Trošku som musel počkať, lebo vežičky tohto modelu boli nad moje sily a nie je hanbou priznať si to. Tie mi urobil syn Mathew po dokončení svojej práce na Artemidinom chráme. Preto Vám až teraz prezentujem svoj model. Pridávam aj foto striešok, aby ste videli jeho kvalitní prácu.


Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: Sv.Michal - Skalica

Príspevokod užívateľa Saskardin » 07 Jún 2021 08:49

Krásna práca. O to viac, že je to rodinná spolupráca. :)
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Návrat na "Architektúra // Architecture"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní