Markulin - galerie

Užívateľov profilový obrázok
markulin | --
Meno: Marek

Re: Markulin - galerie

Príspevokod užívateľa markulin » 11 Aug 2021 15:18

Oliver napísal:Máš to fakt pekné a ako jeden z mála ľudí čo lepíš len Modelik. Je to zámer?
T35 sa mi z toho všetkého páči najviac. To ušpinenie je robené tebou alebo je tak dobre vytlačené?

Díky. Mě se s Modelikem prostě dobře pracuje. Oproti jiným vydavatelům to jsou "průměrné" modely a nějakýma úpravama se dají posunout o kousek výš.
Ušpinění je dělané pastelovýma křídama, nanášené suchým štětcem. Pár odstínů jsem si kdysi půjčil od manželky a už se mi je nechce vracet :big smile:

juraj_ziacik napísal:Krásne zlepené! Tento model mi chýba pekne spracovaný, tak čakám na lepšie vydanie, nakoľko toto modelikovské je veľmi, ale veľmi nepresné! Už len ten nepomer vežičky voči vozidlu napovedá o jeho modelárskej hodnote. škoda ho!! :-(

Díky. Je to tak jak píšeš. Co se týká modelu, tak je autorem hodně odfláklý ale nic jiného prostě není. Tak jsem bral co bylo.

Oliver | 27
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Oliver » 11 Aug 2021 21:26

A vyberáš si model podľa autorov alebo lepíš na čo máš chuť? Čo som robil ja jeden tank od Modeliku tak to nebolo nič moc a mám pár ďalších kúskov, ale tie vyzerajú ako také lepšie ABCčko.
Oliver

Na stole: Ford Mustang GT4 (PLAST)
Naposledy dokončené: Jagdpanzer 38(t) Hetzer

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

markulin | --
Meno: Marek

Príspevokod užívateľa markulin » 12 Jan 2022 18:23

Oliver napísal:A vyberáš si model podľa autorov alebo lepíš na čo máš chuť? Čo som robil ja jeden tank od Modeliku tak to nebolo nič moc a mám pár ďalších kúskov, ale tie vyzerajú ako také lepšie ABCčko.

Převážně lepím modely jejichž autorem je Waldemar Rychard. On Modelik je podle mě takový průměr, ale při troše péče se z nich dá vysochat pohledný model

Po delší době další hotový Modelik. Tentokrát PzKpfw III Ausf.M

Návrat na "Galéria dokončených modelov // Gallery of Finished Models"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní