Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa Fito » 28 Jún 2022 14:38

Meh, mať tak Vaše problémy. Nejaké odpočítavanie...

Ja pravdepodobne prídem až v sobotu večer, jedine že by Ondra pustili skorej z nemocnice, to prídeme v piatok.
Tak ak by ste si spomenuli že treba niečo kúpiť, tak volajte.

Ten Ondrov príbeh sa začína 7.5.2022 že "ako som doma sadil rajčiny" , zbytok Vám snáď dorozpráva osobne pri guláši :wink:
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Jún 2022 15:46

Tak to držím palce, bude (dúfam) posedenie pri samovare, kde môže vyprávať

Ešte komu čo mám doniesť, ak teda prídem?
(Matne) si spomínam akurát na zelenú knihu šmikájd pre martina1807
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa iconmaster » 28 Jún 2022 15:49

toudi_sk napísal:Ešte komu čo mám doniesť, ak teda prídem?

Raz si tam mal takú milú malú dvojkotúčovú brúsku, na ktorej si ostril nože. Až ju ešte máš a chce sa ti, dones a spravíme workshop aj na brúsenie injekčných ihiel. Beriem tie veľké ihly pre záujemcov.

Inak skoré uzdravenie Ondrovi aj Toudimu, aby ste to dali od piatku!!!

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Jún 2022 17:25

To nebola moja brúska.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa petopato » 28 Jún 2022 21:22

spider napísal:Inak, s jedlom je to ako? Čo si treba zabezpečiť a čo sa bude riešiť spoločne? Teda či mám brať veci na grilovačku/opekačku, alebo sa aj to bude riešiť hromadne a stačí poriešiť vlastné raňajky?

Na guláš nakupujem ja, chleba spoločne a na grilovačku si dones svoje klobásky...


Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 29 Jún 2022 08:40

Tento začátek léta zdá se mi poněkud nešťastným...

Som chorý až do pondelka, takže bohužiaľ ruším účasť a nezúčastním šebe.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku


Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa Dody » 30 Jún 2022 00:33

Tak sa chlapi pridam k tym, ktory musia ucast zrusit. Tento rok mi to bohuzial nevyda a ukoncim svoju seriu ucasti, ktoru som od zaciatku akcie tahal.
Tak sa zabavte, naucte sa nieco nove a verim, ze nabuduci rok sa mi podari zacat novu seriu.

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa martin1807 » 30 Jún 2022 06:42

Tak posledný. 1

Mne sa za posledné 2 dni radikálne zhoršil stav chrbta :death: :death: (asi sa tej operácii nevyhnem), ale zatiaľ si stále myslím, že prídem. Ak sa mi teda ráno podarí sadnúť do auta :-( :too sad:
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Návrat na "Archív 2022"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných