Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Príspevokod užívateľa WanRayen » 20 Aug 2022 09:22

Ahojte chalani a všetci čo sa chystáte do Nitry na výstavu. Na papierovej hvezdárni viac menej sme sa zhodli, že môžeme predniesť návrh o jesennom ubytovaní pred a po akcii v Nitre vo Hvezdárni v Partizánskom. Niektorí dochádzate s veľkej diaľky a tak by ste možno privítali spojiť to s niečím ako astronómia v kruhu priateľov modelárov. Ide taktiež o to, že sa do Nitry z Partizánskeho nemusia ráno presúvať čo ja viem 4 autá ale šlo by len jedno. Poobede po Nitre by bol návrat do Hvezdárne a večer opekačka, diskusia o výstave a všeličom inom. V nedeľu by sme odišli do 12:00 cca. Ano bude už chladno, ale sú tam ohrievače, ktoré vám spríjemnia spanie v bunkách a to v príjemnom teple. Pokiaľ teda máte záujem o jesennú hvezdáreň rezervujte si miesto u mňa formou SS. No a pokiaľ ste takí čo nemáte ani šajnu ako to tam je k nahliadnutiu a k rozhodovaniu Vám snáď pomôže tento link. :wink: :wink:

https://papermodelers.sk/viewtopic.php?f=43&t=9177

Prihlásiť sa môžete do 30.9.2022. Potom musím počet nahlásiť priamo vo hvezdárni. Všetky potrebné info sú v hornom linku. Pokiaľ by bolo aj tak niečo nejasné píšte mi SS.

Prihlásení:
WanRayen
Spider
iconmaster
toudi
serpens
developer10 +1
Fito + 1


Voľných miest: 18
Naposledy upravil/-a WanRayen v 07 Okt 2022 10:35, upravené celkom 4 krát.

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Príspevokod užívateľa developer10 » 27 Sep 2022 17:15

Ahojte chalani a dáma, hlásim sa aj ja s juniorom (dúfam, že táto akcia nie je 18+ :haha: ) na jednu noc (piatok).

PS: budem potrebovať zostaviť porotu pre našu špeciálnu cenu takže bude ťažký brainstorming

Vidíme sa! Trimce še
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Príspevokod užívateľa WanRayen » 28 Sep 2022 08:35

Chalani do konca septembra musím vo hvezdárni v Partizánskom nahlásiť počet. Keďže je obdobie vykurovania, podmienka od riaditeľa je, že nás musí byť minimálne 10 osôb. Pokiaľ to tak do piatka 30.9.2022 nebude, bohužiaľ akciu musím zrušiť. Každopádne sa vidíme v Nitre. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Sep 2022 13:04

Mato Kolo sa tváril, že by tiež prišiel na hvezdáreň... Sa nenahlásil ešte?
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Príspevokod užívateľa iconmaster » 28 Sep 2022 19:37

Nechcem byť prílišný pesimista, ale zrejme sa opäť potvrdí, že na zorganizovanie jesennej hvezdárne je nás proste málo. Aj keby teraz bolo nahlásených 10 ľudí, do termínu ten počet by len zmenšoval (viď. Hvezdáreň 2021).. :bad smile:

No nič, leto 2023 to snáď istí! A Nitra sa stále koná :wink:

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Sep 2022 20:40

Ma neser! Za chýbajúce muflóny to kľudne zatiahnem ja, aj keby nás bolo iba 5ks. Mato Kolo bohužiaľ na hvezdáreň nepríde, len priamo do Nitry, asi nedostal opušťák.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Príspevokod užívateľa developer10 » 28 Sep 2022 21:15

Toudi pojdem s tebou napoly za chybajuce duse! Na letnu hvezdaren maleho vziat nechcem a nemozem, a ak si mam Tina a hvezdaren rezervovat, tak prenho to spravim, zerie hviezdy a ukazujem mu cestu aj k modelom, takze Tino, vklude volaj direktorovi ze desat nas tam bude aj keby nebolo ;) Teda aspon v piatok urcite za mna. Trimce še
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Sep 2022 21:32

Malého nemôžeme predsa sklamať. :victory:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Príspevokod užívateľa serpens » 29 Sep 2022 20:10

Ahoj Tino ja by som aj prišiel ale neviem to na 100% sľúbiť... otazka - ak by nas aj nebolo 10, kolko je minimalna cena aby sa akcia otvorila?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Jesenná hvezdáreň - Malé Bielice - 14.10. - 16.10.2022

Príspevokod užívateľa serpens » 29 Sep 2022 20:55

Ak je to tých 6€/noc +1€ drevo to je 130€ min ak by nas bolo len pat tak to vyda cca 26€ na osobu na pobyt, čo by sme myslim zvladli ak by nas bolo viac tak bude len menej...

Ako chalani, moze to Tino zzajednataj ak nas bude 5?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Archív 2022"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných