Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Príspevokod užívateľa serpens » 20 Nov 2022 13:39

beriem na vedomie...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Príspevokod užívateľa johnny7 » 05 Apr 2023 22:54

Ak sa mi plány nezmenia, zatiaľ to vidím na príchod v nedeľu doobeda.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Príspevokod užívateľa iconmaster » 30 Apr 2023 23:49

A do začiatku už len dva mesiace! :)

Aj by sme mohli začať plánovať nejaký program a prípadne menu (+ recept guláša, keď už šéfkuchár nepríde..).

Jednou témou workshopov by mohlo byť rezanie ložiskovým vykružovákom, ktorý zabezpečí Developer.

Ďalšia téma, čo by ma zaujímala (a verím že aj niektorých ďalších), by mohla byť patinovanie hrzde. Možno by sme aj dáky video-návod vedeli natočiť. Máte niekto skúsenosti a vybavenie? Predmet patinovania už nejaký nájdeme a niečo univerzálne by som aj vedel ponúknuť aj z vlastnej tvorby.

Užívateľov profilový obrázok
spider | 32
Príspevky: 974
Meno: Stano
Bydlisko: Trenčín

Re: XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Príspevokod užívateľa spider » 01 Máj 2023 09:55

Ja môžem doniesť nejakú chémiu aj náradie a ak sa nikto iný nenájde, môžem aj niečo “predviesť”, ale videonávod by som z toho nerobil :confuse:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Príspevokod užívateľa Marmat » 01 Máj 2023 11:25

Tento rok opäť musím odrieknuť svoju účasť, kedže sa v tom čase žení môj brat. :beat plaster:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Príspevokod užívateľa serpens » 01 Máj 2023 11:38

Tak si potom na nas spomen...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Príspevokod užívateľa developer10 » 01 Máj 2023 13:56

Ahojte, my sa v piatok ešte pokúsime stihnúť aj tú výstavu Cosmos Discovery a teda by sme šli z Blavej, ale v prípade že by ju ešte predĺžili ďalej tak by sme to možno dali cez niektorý z týždňových dní. Takže predbežne kto bude mať záujem naštartovať hvezdáreň kozmickou technikou môže sa pridať a tiež môžme brať spolujazdy z tohto smeru hore.

PS: ešte stále máme heslo: Kto nemá biele auto nech v areáli neparkuje? :D Bo už mám aj ja biele auto :victory: :bad smile:
PS2: vykružováky beriem na vedomie, dvakrát :D
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Príspevokod užívateľa martin1807 » 02 Máj 2023 13:02

To už je maj?
Dúfam, že sa nič nezmení, a prídem. Každopadne pravdepodobne pojdem rovno z Francúzska. Šak čo keď to mám bežne na hvezdáreň 400km tak prečo nemař teraz 1200km. :haha:
developer10 napísal:PS: ešte stále máme heslo: Kto nemá biele auto nech v areáli neparkuje? :D Bo už mám aj ja biele auto :victory: :bad smile:

Aj ja :P :haha:
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Príspevokod užívateľa Fito » 02 Máj 2023 13:55

developer10 napísal:...Kto nemá biele auto nech v areáli neparkuje...


O takom pravidle nič neviem, ale videl som tam minule tabuľku " zákaz vjazdu EV" , ale to sa nás tiež asi netýka.


Takže zelené alebo tmavošedé, podľa toho či zelené zvládne STK a EK buzeráciu.
A už iba 59 dní :victory:
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1302
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: XV. Papierová hvezdáreň /30.6 - 5. 7. 2023/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom [SR]

Príspevokod užívateľa lowi » 18 Máj 2023 09:03

Plastové misky, tanieriky a lyžičky zariadim... po 50ks ?? či radšej po 200 nech máme ?? :haha:

Návrat na "Archív 2023"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných