Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Moderátor: developer10

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 14 Máj 2020 02:53

Tak dnes vecer (alebo skor vlastne zajtra rano :))) este maly update - posledna verzia kostola. A dobru noc :)

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
Paly | 36
Príspevky: 1791
Meno: Paľo

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa Paly » 14 Máj 2020 14:21

Predpokladám, že tam chceš dať aj nejaké autá? A inak možno by sa tam hodil aj obyčajný malý stan ako obsahovala Skalka. Často sa používajú na náleziskách ako miesta na priebežné čistenie/triedenie nálezov a niekedy postavené aj priamo na vykopávkach ako ochrana pred nepriazňou počasia a pod. :)
Live hard, ride easy.

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 14 Máj 2020 17:42

Paly napísal:Predpokladám, že tam chceš dať aj nejaké autá? A inak možno by sa tam hodil aj obyčajný malý stan ako obsahovala Skalka. Často sa používajú na náleziskách ako miesta na priebežné čistenie/triedenie nálezov a niekedy postavené aj priamo na vykopávkach ako ochrana pred nepriazňou počasia a pod. :)


Jasne, su tam aj auta, aj unikatny zeriav, co nevysiel nikde inde, plus unimobunky pre archeologov...

V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
Paly | 36
Príspevky: 1791
Meno: Paľo

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa Paly » 14 Máj 2020 17:49

Ty jo, tak toto je inak premakaná séria :still dreaming: . Naozaj škoda, že už posledná časť.
Live hard, ride easy.

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 19 Máj 2020 07:11

Paly napísal:Ty jo, tak toto je inak premakaná séria :still dreaming: . Naozaj škoda, že už posledná časť.


Tak este na tuto seriu nadvazuju ti pokracovania Namestia v Kopecku :) Daju sa pripojit ku trom konkretnym epocham hradu (717, 1417 a 2017)
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 22 Máj 2020 09:30

Okrem poslednej epochy hradu sa tu crta aj nieco ine...

Obrázok
Naposledy upravil/-a DarkTower v 27 Máj 2020 00:20, upravené celkom 1 krát.
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 24 Máj 2020 01:49

Tak na dnes stacilo, BASIC verzia aj s pootvaranymi dverami je hotova (zatial vypnute farby a textury, aby ma nerozptylovali). Teraz sa uz len vrhnut na EXTRA...

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 25 Máj 2020 00:50

Konecne som sa dokopal na posledne tazenie na branu - posledna epocha Vyvoja hradu sa chyli ku koncu. Zacal som davat dokopy jednotlive terenne prvky, obalil som fragmenty krajiny 'za riekou', pridal ku nim mosty. A kym sa terenna zakladna (a.k.a. situacny plan, ktory uz je umiestneny na preklizke) lisuje s prvou terennou urovnou, vrhol som sa na strechy. Trochu som mal po predchadzajucich epochach obavy, ale zbytocne. Bol to mokry modelarov sen, vsetko sedelo perfektne. Takze uz len nalisovat aj druhu terennu uroven a mozeme sa vrhnut na posledne domceky na namesti :)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 27 Máj 2020 07:23

Pomalicky sa blizi finale aj poslednej epochy Vyvoja hradu - vsetko uz je osadene na terennu zakladnu, postupne pridavam nabrezne mury. Trochu mi vadi, ze pod mostami nabrezny mur nieje - sice bude prekrytymostom samotnym, ale aj tak bude mozne tam nahliadnut. rozhodne som nechcel, aby tam bolo vidiet vrstvy kartonu. Povodne som myslel, zebude stacit prekryt plochy ciernym pruzkom papiera, ale nepaci sa mi to ani tak, takze si zrejme urobim duplicitny print a chybajuce nabrezne diely z neho dorobim.

Potom po osadeni mostov ostava uz len prepojit cestou nabreznu uroven s vyvysenym kopcekom a osadit domovu zastavbu a po vyse dvoch mesiacoch tak dokoncit stavbu celej serie...

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa Fito » 27 Máj 2020 13:39

Aaa pekne ideš, potom prosím o fotku všetkých časti spolu :victory:
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Návrat na "Minibox // Minibox"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní