Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Skoda 706 RTS1 / Schroub / M1:100

Moderátor: developer10

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Skoda 706 RTS1 / Schroub / M1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 03 Máj 2021 21:20

Po kratkej prestavke ma drzi stale chut na miniboxy.Konecne ich mam aj kde tlacit :-)
Tento som uz sice davno davno lepil a aj ho este mam ale kedze ho mam este raz vytlaceny, vyuzijem to.Ram, napravy a znazornenie pohonu som komplet urobil sam.Model ma obycajny plny ram tvaru hranolu.Pozdlzniky ramu som ale zjednodusil oprotil original profilu Z na dve vrstvy hrubeho sedeho papiera.Dalej pribudlo pruzenie,napravy a jednoduche znazornenie pohonu.
Dalej budem robit kolieska aby som vedel dopasovat kabinu a nadstavbu.

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Skoda 706 RTS1 / Schroub / M1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 06 Máj 2021 21:52

Zlepil som kolieska aj s rezervou a kabinu, skoda, ze som zabudol podlepit narazniky a vetraky :-( .Na kabinu som doplnil vlastne svetla.Zacal som na ram lepit uz aj nadstavbove diely pre korbu.

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Skoda 706 RTS1 / Schroub / M1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 11 Máj 2021 16:58

Pribudli napravy, vzduchojemy, vyfukove vedenie, par dalsich drobnosti a aj napravy su na svojich miestach.
K dokonceniu treba este korbu, zrkadla, tazne a zadne zasterky.

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Skoda 706 RTS1 / Schroub / M1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 13 Máj 2021 11:23

Hotovo. Korbu som skusil spravit trosku vyklopenu (napevno v tejto polohe), nech vidno aspon nieco z podvozku.Dalsie upravy boli komplet zadne zasterky aj so svetlami.Na zrkadla som pouzil samolepiacu foliu zo stareho modelu Tamiya.

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skoda 706 RTS1 / Schroub / M1:100

Príspevokod užívateľa developer10 » 13 Máj 2021 20:21

Ty blaho! Stále som chcel robit detailovane miniboxy, nie tie krabicove z abicka, ale bojim sa ze nemam na to prsty :D Krasna praca, gratulujem k dokonceniu!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Skoda 706 RTS1 / Schroub / M1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 14 Máj 2021 18:03

Tiez by sa mi zisli detske prsteky ale nemam ich uz :big smile:
Inac uz mi ostatne modely pripadaju v ruke strasne velke ako sa dlhsie zabavam s detailnymi miniboxami.Nastastie ich je aj do buducnosti dost :-)

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skoda 706 RTS1 / Schroub / M1:100

Príspevokod užívateľa developer10 » 14 Máj 2021 18:36

Mna to laka aj kvoli miestu, ktore nezaberaju :D a chalani na minimodels.sk ich maju vela a pekne kvalitnych v ramci moznosti, tak mozno si dam do sparingu vzdy tri, ku hracke pre maleho a detailnejsej stavbe aj nejaky minibox do serie, ved aj v archive ich mam dost, a kopu stiahnutych free... Idem potrenovat prsty, ty daj este nieco motivacne, fakt pekne ti to ide ;)
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Skoda 706 RTS1 / Schroub / M1:100

Príspevokod užívateľa LuPa » 14 Máj 2021 19:03

ooooh, dakujem Ti za poklonu, ver, ci nie,ale dost ma drzi tato mierka posledne mesiace a uz mam aj nachystane dalsie 3 kusky z minimodel.sk :-)
Ako pises, da sa tam najst od jednoduchych po krasne spracovane pre skusenych.A ked chces tak aj na ne este co to mozes dorobit :wink:

Návrat na "Minibox // Minibox"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní