Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Minidiorámy / PRmodels / 1:250

Moderátor: developer10

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Minidiorámy / PRmodels / 1:250

Príspevokod užívateľa sunto » 03 Jan 2023 11:04

Čaute,
tak po nejakej tej pauze sa vraciam a to k modelu zo sveta Stargate SG1, jedná sa o minidiorámu od PRmodels, ktorá je aj voľne dostupná na nete. Model nie je vobec zložitý, ale je na ňom veľa malých dielov, s ktorými je trošku piplačka. Model je v mierke 1:250 a je na podstavci, ktorý má rozmer 120x45mm. K modelu patrí ešte stíhačka goaldov, ale tá mi prišla dosť veľká a vobec mi nevošla na podstavec. Možno časom spravím diorámu iba s ňou.

Report
Tu je zopár fotiek

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Minidiorámy / PRmodels / 1:250

Príspevokod užívateľa sunto » 01 Sep 2023 11:59

Čaute,
ako ďalšiu mini výzvu som si zvolil diorámy rovno dve, ktoré spolu súvisia, opäť je to od rovnakého autora a jedná sa o scenérie z filmu Temný rytier diel číslo 3., kde sa vyskytoval ako jeho nepriateľ Bane. Mierka je rovnaká ako predošlý model a to 1:250.

Report
Pár záberov


Užívateľov profilový obrázok
marcello | 32
Príspevky: 385
Meno: Marcel
Bydlisko: KE

Re: Minidiorámy / PRmodels / 1:250

Príspevokod užívateľa marcello » 01 Sep 2023 19:44

Sranda miniatúry, ale je pravda, že do mierky 1:250 sa o nejakých veľkých detailoch dá ťažko rozprávať.

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Minidiorámy / PRmodels / 1:250

Príspevokod užívateľa developer10 » 04 Sep 2023 08:46

Juraj super detaily na túto mierku, Rawen je v tomto trošku masakrista a ty si sa s tým pohral krásne, naozaj super! Trim še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: Minidiorámy / PRmodels / 1:250

Príspevokod užívateľa WanRayen » 04 Sep 2023 19:53

Stargate je parádna :dribble: , no a ten batmobil? :still dreaming: . Každým kútikom si mi polahodil. Krásne

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: Minidiorámy / PRmodels / 1:250

Príspevokod užívateľa sunto » 05 Sep 2023 20:21

Dík moc páni, je to úplne niečo iné ako tie 40cm vysoké postavy. Ale je pravda že tieto miniatúry mi učarovali a určite ešte niečo pribudne.

Návrat na "Minibox // Minibox"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní