Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Bugatti 35B / ABC / 1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
Bogatyr | 52
Príspevky: 136
Meno: Henkie
Bydlisko: KPS
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bugatti 35B / ABC / 1:24

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 12 Feb 2021 17:14

No ABC to síce vydalo, ale model spracoval a vytvoril Milan Novobilský, ktorý má za sebou pár pekných veteránov.
Bogatyr

Užívateľov profilový obrázok
vinjano | --
Príspevky: 23
Meno: Ján

Re: Bugatti 35B / ABC / 1:24

Príspevokod užívateľa vinjano » 12 Feb 2021 17:23

maaaslo napísal:toto ze je model z ABC? neverim...
velmi pekne spracovane. ak smiem opytat, ktory rocnik a cislo to je?


ABC r. 52 (2007) č. 23

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Bugatti 35B / ABC / 1:24

Príspevokod užívateľa LuPa » 12 Feb 2021 19:37

Bogatyr napísal:Ahoj. skvelá stavba. Od začiatku až do konca to je veľmi vydarená prezentácia. Jednu vec som Ti chcel napísať už dávnejšie. Ten volant sa tam podľa mňa nehodí a pôsobí dosť rušivo. Volanty na týchto autách boli po väčšine drevené a v rôznych odtieňoch hnedej. Myslím si, že by si to ten model zaslúžil, keď si si už dal toľko námahy so stavbou. Neber to prosím Ťa ako kritiku, skôr ako odporúčanie. Ďakujem.


Dakujem Ti za reakciu :wink: , neberiem to negativne, viem,ze ten volant nie je idealny. Bolo to take trosku unahlene riesenie, okrem farby co pises ani hrubka venca nie je realna.Idealny by bol nejaky prebytok z plastovych modelov, ma napada teraz pri pohlade na par plastovych modelov z prvej polovice minuleho storocia, co tu mam :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Bugatti 35B / ABC / 1:24

Príspevokod užívateľa LuPa » 12 Feb 2021 19:40

Bogatyr napísal:No ABC to síce vydalo, ale model spracoval a vytvoril Milan Novobilský, ktorý má za sebou pár pekných veteránov.


Suhlas, paradny model,ktory by robil dobre meno aj kazdemu inemu vydavatelovi

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Bugatti 35B / ABC / 1:24

Príspevokod užívateľa LuPa » 13 Feb 2021 17:57

Bugatti bolo v servise, kde mu vymenili veniec volantu za papierovy.Je to kusok stareho farebneho papieru, co este moju ZS pamata.Zvynuty do rurky a nasledne ohnuty do kruhu po naslineni.Nie je to uplne idealne urobene, okukal som tento postup davno niekde a prvykrat treraz pouzil.ALe menej to bude bit do oci ako povodny cierny hruby veniec.Dakujem za podnetnu pripomienku, Bogatyr :wink:

Návrat na "Športové vozidlá // Racing Cars"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní