Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Porsche 956L / M.A.S.S / 1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Porsche 956L / M.A.S.S / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 17 Dec 2021 19:51

Ahojte,dovolte mi aby som Vam odprezentoval dalsiu stavbu a to Preston Henn T Bird Swap Shop,John Fitzpatrick Racing Porsche 956L.Najdlhsi nazov v mojej model kariere.Model som kupil v Nitre este ked bol svet bez korotiny a pravdupovediac si uz ani neviem predstavit predvianocny cas,bez lepenia modelu od Mass.Vznikla mi taka miny tradicia teda okrem minuleho roka,ked som bol ukrizovany na posteli.Model uzastny ja ocenujem stylizaciu tvarovu,konstrukcne riesenie skladby a farebnost a aj papier a tlac mi velmi sedi.Mozete si zvolit velkemnozstvo variant a to dennu,nocnu verziu, sreskelnie,svetla,bombirovane kolesa alebo jednoduche kolesa,plasticke alebo ploche a samozrejme mozete tuningovat vsetko co sa len da.

Naposledy upravil/-a omron22 v 18 Dec 2021 16:47, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Porsche 956L ,1:24,M.A.S.S

Príspevokod užívateľa omron22 » 17 Dec 2021 19:56

Zacinam podlepovanim sortirovanim a kolieskama, tu som si to celkom uzil,po kolieskach som pokracoval podvozkom,nech sa paci Fotos.

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Porsche 956L / M.A.S.S / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 18 Dec 2021 16:53


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Porsche 956L / M.A.S.S / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 21 Dec 2021 17:15


Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2115
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Porsche 956L / M.A.S.S / 1:24

Príspevokod užívateľa mimapnd » 21 Dec 2021 21:31

Super Lubo,
pekne ti to ide od ruky. Drzim palce. Ja mam placku zlepenu len jednu, veeeelmi stary model od MegaGraphic a su to velmi pekne a elegantne auta a modely taktiez.
:victory:
M.
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Porsche 956L / M.A.S.S / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 22 Dec 2021 12:44


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Porsche 956L / M.A.S.S / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 22 Dec 2021 17:15


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Porsche 956L / M.A.S.S / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 22 Dec 2021 20:02

Ahojte pani trochu slov , Matus dakujem za pekne slova,no modeluje sa mi dobre, moc sa neponahlam,ale ide to celkom fajn.Tieto modely mi pripominaju lietadielaka, malo dielikov ale kazdy treba poriadne natvarovat....Ako si mozte vsimnut robim dennu aj nocnu verziu, po stvoreni krytiek, som si uvedomil ze treba poriadne nalepit folie na predne svetla...nastastie som ich urobil poctivo,pretoze pri nasadzovani a odnimani krytiek je tam tlak.inak som celkom spokojny asi prva placka ktora nema vrtulu mnou stvorenu....sedia mi dokonca aj tie predelovacie linky.Velku cast uprav som venoval aj saniu pod svetlami, pretoze som chcel aby to zvnutra bolo zlte ako na foto.Dorobil som aj vetraky na karoserii, nalepil folie,kde som na boky nenaznacil okienko...rypkam to na tu foliu tupim orezavacom...neviem pre co ale neurobil som to pretoze som model ako celok nechcel uz nejako delit.Ked robit presklenie upravuje sa to dost pomocne chlopne a porobil som aj poistovacie pasiky.Zvnutra zaciernenee karoseria nalepena, zadok neuzatvoreny....Caka ma osadenie interieru, uzatvorenie kasne, dronotina zadny spojler,kolesa a spajdle,kolesa a koncove centrovanie...yadne svetla...S pozdravom Lu.

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Porsche 956L / M.A.S.S / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 29 Dec 2021 15:23


Užívateľov profilový obrázok
tom | 28
Príspevky: 1299
Bydlisko: Prešov

Re: Porsche 956L / M.A.S.S / 1:24

Príspevokod užívateľa tom » 01 Jan 2022 12:03

pekne ti to ide, tieto placky Le Mans sú prekrásne stroje. Jednu som lepil z ABC MB Sauber C9.

Návrat na "Športové vozidlá // Racing Cars"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: marcello a 6 neregistrovaných