Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Praga S5T-2 3S/ Praga S5T-3 3S/ Ripper Works/ 1:32/ BETATEST

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2952
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: Praga S5T-2 3S/ Praga S5T-3 3S/ Ripper Works/ 1:32/ BETATEST

Príspevokod užívateľa Brzdič » 04 Dec 2022 20:42

Pěkná práce Martine. :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Praga S5T-2 3S/ Praga S5T-3 3S/ Ripper Works/ 1:32/ BETATEST

Príspevokod užívateľa martin1807 » 15 Dec 2022 13:30

Zdravím páni. Ospravedlňujem sa za neskoršiu reakciu, ale som tak dajak časovo vyťažený a momentálne ešte aj vo Francúzsku.
Každopádne ďakujem za reakcie a som rád, že sa modely páčia. Celkovo ma teší, že tentokrát novinky od RW mali pozitívne ohlasy. :P

Fito napísal: Máš to pekné, ale nemôžem si pomôcť, tá hrebeňová kabína...., to nie je to pravé orechové.


iconmaster napísal: A musím súhlasiť s Fitom, tá "ofina" kabíny a kapoty mi pripadajú byť zbytočne veľa.


kuratkoo napísal:Stou kapotou súhlasím s chalanmi a tiež si myslím, že by to šlo guličkou aj pri menej segmentoch...


Je to téma, o ktorej sme sa bavili už pri prvej testovacej kabíne S5T(V3S). 100 autorov by to nakreslilo na 100 odlišných sposobov, ale ktorý je ten správny?. :big smile: Bolo viacero návrhov, testov, pripomienok, a takto dopadol koncept kabíny od RW. Nie je najjednoduchší, nie je možno najkrajší, ale zlepiť sa to dá a ten výsledok je podľa mňa celkom pekný.

Pomožem si k tomu ešte takými peknými hláškami z vedľajšej témy, ktoré sú pre túto tému taktiež aktuálne. :victory:

QUASI napísal: Presne, tester musí súhlasiť návrhom.


iconmaster napísal: Správne. Betatester len nech pekne lepí a nech si nepýta skratky :haha:


Fito napísal:Už ti môžem do toho kecať, už viem čo je to lepiť V3Sku
Edit: Ja to stále beriem ako V3sku, aj keď je to V5s S5T, ale chápeš keď to prefrčí okolo teba, tak v tom hluku ten rozdiel ani nespoznáš.

Veď ty sa to raz naučíš značiť :haha:

developer10 napísal:Na môj vkus príliš málo červenej


Náhodou tam je červené vičko olejovej nádrže :still dreaming:

kuratkoo napísal: Ja stále nechápem to tvoje tempo, jeden model za druhým, kedy máš nato čas? Chodíš aj do práce alebo lepiš aj tam


Ale veď to tempo nie je až tak závratné. Do práce, chodím, v práci nelepím. Keď mám čas a okolnosti dovolia, tak lepím po večeroch, vždy na dve tri hoďky k tomu sadnem, a ono potom za ten týždeň ten pokrok niekedy je celkom pekný. :victory:

Au revoir
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
tom | 28
Príspevky: 1299
Bydlisko: Prešov

Re: Praga S5T-2 3S/ Praga S5T-3 3S/ Ripper Works/ 1:32/ BETATEST

Príspevokod užívateľa tom » 06 Jan 2023 22:08

Martin ta fotka kde su všetky po kope je super. Pekne zlepené modely. A super predloha.

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Praga S5T-2 3S/ Praga S5T-3 3S/ Ripper Works/ 1:32/ BETATEST

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 07 Jan 2023 11:55

keď si už mixoval diely naprieč ripperom v Tatrách, mohol by si aj naprieč vydavateľstvami, napasovať na toto kabínu z Liazky 706 RT :P

V3S aj S5T má myslím ten istý základ kabíny a keď vidím tie strapce, tak ma oblieva pot, obdivujem ťa, že si to tak pekne zlepil
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Praga S5T-2 3S/ Praga S5T-3 3S/ Ripper Works/ 1:32/ BETATEST

Príspevokod užívateľa petopato » 08 Jan 2023 08:54

martin1807 napísal: Bolo viacero návrhov, testov, pripomienok, a takto dopadol koncept kabíny od RW. Nie je najjednoduchší, nie je možno najkrajší, ale zlepiť sa to dá .

Zlepiť sa to dá, ale nie každý to dá.
U mňa tento medol jednoznačne len do archívu.
Veľký rešpekt za to ako si to zmákol... :wink: :victory:

Návrat na "Nákladné automobily a ťahače // Lorries & Trucks"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní