Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

OT-64A SKOT CAS-12 / PMHT free s úpravami a resize / 1:43 - HOTOVO

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: OT-64A SKOT CAS-12 / PMHT free s úpravami a resize / 1:43 - HOTOVO

Príspevokod užívateľa developer10 » 08 Dec 2021 08:48

Ďakujem Fito! Aj za nomináciu pri fotke mesiaca, ale na Maťov Tramlok nemá OT-čko ani náhodou, stále musím popracovať na čistote. No hlavne to "juniori" fakt potešilo, rezko som vstal ako za mladi :victory:

Trimce še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: OT-64A SKOT CAS-12 / PMHT free s úpravami a resize / 1:43 - HOTOVO

Príspevokod užívateľa Saskardin » 08 Dec 2021 10:09

developer10 napísal:Ďakujem Fito! Aj za nomináciu pri fotke mesiaca, ale na Maťov Tramlok nemá OT-čko ani náhodou, stále musím popracovať na čistote. No hlavne to "juniori" fakt potešilo, rezko som vstal ako za mladi :victory:

Trimce še!


Zas mám určitý časový náskok a navyše som hrozný puntičkár - preto mi všetko tak dlho trvá. Ty máš náskok v kreativite, ja to obvykle staviam tak "ako to autor navrhol". Rozhodne si to ocenenie zaslúžiš! A povedzme si obaja, nič nedodá viac energie do ďalšieho lepenia, ako keď tvoj výtvor niekto úprimne pochváli :big smile:
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: OT-64A SKOT CAS-12 / PMHT free s úpravami a resize / 1:43 - HOTOVO

Príspevokod užívateľa developer10 » 08 Dec 2021 15:14

Pravdu máš, pochvala ale aj kritika alebo odporúčania sú super posunovač ;) A s tým tempom, už aj mne skončili zlaté časy troj-štvorhodinového skladania po večeroch :D Ale povedzme si pravdu, nehráme preteky, robíme to presne pre ten pocit, že sme niečo pekné vytvorili a psychicky sa pri tom odreagovali (alebo niekedy aj zdravo nasrali) a na to stačí aj hoďka-dve! :beaten: :beat plaster: :jawbone:

PS: ocenenie si zaslúžiš ty, ja som spokojný aj s nomináciou, stále je to viac, ako som predpokladal :D

Ešte raz ďakujem a nech sa darí spolujunior ;)

Trimce še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: OT-64A SKOT CAS-12 / PMHT free s úpravami a resize / 1:43 - HOTOVO

Príspevokod užívateľa developer10 » 13 Okt 2022 17:28

Ahojte papierníci,

OT-čka sa nám pred svojou prvou výstavou vyfintila a dostala jendoduchú podložečku - v podatate len oblepenú krabičku zo synátorovho autíčka (sklo-plast je len na prevoz a uskladnenie, nechce sa mi čistiť tie škrabance). Uchytenie je na malé magnetky o šrúbky v strede podložky, drží to, tak snáď to vydrží aj tú ďalekú cestu do Nitry. Vidíme sa! Trimce še

...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní