Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Praga AN / Pavel Bestr / 1:43 - HOTOVO

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
kuratkoo | 42
Príspevky: 698
Bydlisko: Vrbové

Re: Praga AN / Pavel Bestr / 1:35?

Príspevokod užívateľa kuratkoo » 23 Mar 2021 00:45

Ahoj
Gratulujem... :victory:
A mne sa tam tie matice páčia...
Aj ten dierovac vyzerá ako super vecička, ak je presný a ostrý tak paráda...

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Praga AN / Pavel Bestr / 1:35?

Príspevokod užívateľa developer10 » 23 Mar 2021 10:01

Ďakujem chalani, dal som finálky fotečky do prvého príspevku aj nejaké hodnotenie stavby, alebo teda skôr modelu ako takého.

Tú recenziu na maticovač spravím cez víkend, FiTo alebo ktokoľvek ak môžeš pošli mi do správy link na chlievik kam to môžem potom hodiť.
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Praga AN / Pavel Bestr / 1:35?

Príspevokod užívateľa martin1807 » 23 Mar 2021 21:24

Tú recenziu na matkovač by som hodil do študovne ( https://papermodelers.sk/viewforum.php?f=89).

Tip: Inak nabudúce by som asi dával fotky hotového modelu ako novú odpoveď na koniec diskusie.;) . Ono to teraz môže napríklad v budúcnosti nabáda k tomu, že si neprečítam diskusiu iba pozriem prvý príspevok kde uvidím aj výsledok :victory: V opačnom prípade to vytvára také to napetie čítania ďalšiho a ďalšieho komentáru až nakoniec máš finish za odmenu :bad smile: :bad smile:
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný