Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Citroën HY - verzia POMPIERS s úpravami / Schreiber-Bogen / 1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Citroën HY - verzia POMPIERS s úpravami / Schreiber-Bogen / 1:24

Príspevokod užívateľa martin1807 » 26 Apr 2021 17:21

Gratulujem k dokončeniu. :wink: Vyzerá to parádne, a všetky tie doplnky to posunuli o úroveň vyššie. Palec hore aj za pohyblivé a otváratelné dvere :P

developer10 napísal:Vždy mám pri piplačke aj nejaký easy model (kvôli Maťkovi sa vyvarujem slova “jednoduchý”, s ním sa to bude ťahať ešte dlho :D )


Neexistujú jednoduché, alebo zložité modely :wink: :still dreaming: Všetko je to iba subjektívny pohľad, každý to berie inak. :bad smile:
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Citroën HY - verzia POMPIERS s úpravami / Schreiber-Bogen / 1:24

Príspevokod užívateľa developer10 » 26 Apr 2021 18:06

martin1807 napísal:Neexistujú jednoduché, alebo zložité modely :wink: :still dreaming: Všetko je to iba subjektívny pohľad, každý to berie inak. :bad smile:


Už sa z toho nevyzuješ kamarát :D A ďakujem veľmi pekne všetkým páni, snažil som sa a o to viac ma to bavilo a snáď bude ešte dlho baviť ;)
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Citroën HY - verzia POMPIERS s úpravami / Schreiber-Bogen / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 27 Apr 2021 19:56

Gratulujem k dokonceniu.Pekne prevedenie a aj model je zaujimavy...priznam sa pokukoval som sa po nom.Ked som bol v skole vo francuzku tak takyto sedy parkovaval o ulicu nizsie..och vtedy to bol moj sen stara dodavka a v nej stara motorka....len tak dalej.

Užívateľov profilový obrázok
tom | 28
Príspevky: 1299
Bydlisko: Prešov

Re: Citroën HY - verzia POMPIERS s úpravami / Schreiber-Bogen / 1:24

Príspevokod užívateľa tom » 30 Apr 2021 21:31

pekný výsledok gratulujem, tvoje úpravy tomu dali formu :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Citroën HY - verzia POMPIERS s úpravami / Schreiber-Bogen / 1:24

Príspevokod užívateľa developer10 » 06 Máj 2021 13:25

Ďakujem mnohokrát páni!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Citroën HY - verzia POMPIERS s úpravami / Schreiber-Bogen / 1:24

Príspevokod užívateľa LuPa » 13 Máj 2021 16:38

Pridavam sa k pochvalam, super Citroen, velmi podareny.Aj ja zopakujem, ze detaily mu moc moc pridali :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Citroën HY - verzia POMPIERS s úpravami / Schreiber-Bogen / 1:24

Príspevokod užívateľa developer10 » 23 Feb 2023 13:52

Trošku neskoro, ale predsa aj napriek pozabudnutiu tri vec:

1. Ďakujem veľmi pekne za pochvaly všetkým tu hore, priatelia!
2. Ďakujem za podporu na mojej prvej výstave a aj za ocenenie Citrónika medailou, veľmi ma to motivuje!
3. Dobieham zameškané: aj Citroenikovi pribudol na tohoročného Valentína jeho malý sparing parťák v 1:100, ďakujem Frenkyemu z FDS za oridžo kamuflážu!!



...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní