Škoda RY 100 / fifik / 1:50

Moderátori: iconmaster, braintech

Užívateľov profilový obrázok
pixelofficer | --
Príspevky: 7
Meno: PixelOfficer
Bydlisko: Kosice

Škoda RY 100 / fifik / 1:50

Príspevokod užívateľa pixelofficer » 05 Jan 2022 00:37

No, tak po asi 25 rokoch som sa vratil k modelom. Povodny zamer bol ukazat detom cim som kedysi bavil, a skoncilo to tak ze nakupujem vybavu na modelovanie :) Takze tak to aj vyzera. Kopec veci sa ucim nanovo a hlavne zistujem, ze uz na to tak dobre nevidim :)
Toto je prvykrat co som sa pokusil o retus a ako pozeram na fotky, v tej patine som sa utrhol prilis velmi freestyle, ale chcel som hlavne skusit ako to bude vyzerat. Takze to budem este fixovat a opravovat. Tento model by byt prvy pokusom, vstupom spat sklor ako zacnem kazit komplikovanejsie modely....

Na to aky jednoduchy model to je, tak pridanie patiny tomu pridalo na realnosti... Rozmyslam este nad tym ze zoberiem este jeden vytlacok a prerobim to rameno vystrihnem to rebrovanie - aj tak sa mi tu stocilo :(

Sen by bol ak by sa mi podarilo upravit aj podvozok, ale to sa asi nepodari... zatial :) ale nejaky ten teren okolo by sa k tomu mozno zisiel... tak idem pohladat daku insipiraciu.

Rovnako mi treba opravit lana - nemal som vhodnu nit, a tato je uplne mimo, nie su fixovane, len zatial nahodene len skusmo.


Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 997
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda ry 100 / fifik / 1:50

Príspevokod užívateľa developer10 » 05 Jan 2022 06:53

Vitaj a neuveris, ten pocit vlastneho navratu doverne poznam, tiez to maleho zatial nechytilo ale zato ocko ma vybavicku na dve dielne a archiv do dochodku :D

A model velmi pekny, na takyto “zaciatok” naozaj podarene dielko, som zvedavy co das dalsie ;)

Tak este raz vitaj, zahod stud, lep a prezentuj ;)

Trim še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Nedávno zbúchaný tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a špatnokrásny K-MAX plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda RY 100 / fifik / 1:50

Príspevokod užívateľa iconmaster » 05 Jan 2022 14:58

Vitaj u nás a keď sa nehambíš, môžeš sa predstaviť aj v sekcii "Vitajte" :wink:

Na prvý pokus po 25 rokoch je to skvelý výsledok, len smelo pokračuj v lepení!

Užívateľov profilový obrázok
pixelofficer | --
Príspevky: 7
Meno: PixelOfficer
Bydlisko: Kosice

Re: Škoda RY 100 / fifik / 1:50

Príspevokod užívateľa pixelofficer » 05 Jan 2022 23:25

Dakujem za feedback,

Urcite to nenecham len tak, uz som par dni ani nezapol netflix kvoli tomu dalsej stavbe McLarenu (free mp 4/4) :)
Archiv je rozsiahly, akurat z dob davno minulych, urcite pozhanam aj novsie modely, vyzeraju vyborne! Staci ked vidim aky je to rozdiel pri tom McLarene.

Ale snad konecne polepim aj stare vykopavky z Mini Zenitov, Abc a inych... Ta nostalgia ked si znovu zlepim hviezdolet Magion....

Tak do skoreho videnia :)

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1075
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Škoda RY 100 / fifik / 1:50

Príspevokod užívateľa LuPa » 22 Jan 2022 22:57

Podla mna patina sa podarila a model pekne ozivila :wink:

Návrat na "Stavebné a iné stroje // Construction & Other Machinery"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní