Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

TY2 /Angraf/ 1:25

Užívateľov profilový obrázok
RoboTY | 34
Príspevky: 253
Meno: Róbert
Bydlisko: Topoľčany

Re: TY2 /Angraf/ 1:25

Príspevokod užívateľa RoboTY » 18 Dec 2012 11:44

Ahoj, tieto konkrétne čo mám ja mi vypálil jeden kolega tu na fóre - Burton :wink:
[vcol=80]Hotovo - Raketoplán Endeavour 1:100
Na stole - Lokomotíva TY2|
Obrázok
[/vcol]

Užívateľov profilový obrázok
tomas.vilimek | --
Príspevky: 3
Meno: Tomas

Re: TY2 /Angraf/ 1:25

Príspevokod užívateľa tomas.vilimek » 18 Dec 2012 11:48

A prosim tě dělá je ještě?

Užívateľov profilový obrázok
RoboTY | 34
Príspevky: 253
Meno: Róbert
Bydlisko: Topoľčany

Re: TY2 /Angraf/ 1:25

Príspevokod užívateľa RoboTY » 18 Dec 2012 11:53

Jasné, mam u neho objednanú ešte jednu sadu, síce sa k tomu dostane až v januári/lednu, ale určite ak mu napíšeš, tak sa dohodnete :big smile:
[vcol=80]Hotovo - Raketoplán Endeavour 1:100
Na stole - Lokomotíva TY2|
Obrázok
[/vcol]

Užívateľov profilový obrázok
tomas.vilimek | --
Príspevky: 3
Meno: Tomas

Re: TY2 /Angraf/ 1:25

Príspevokod užívateľa tomas.vilimek » 22 Dec 2012 16:16

Ahojky prosim te ty kola uz mas slepene?jestli ne muzu te poprosit mohl bys je naskenovat a poslat mi to ja jsem psal na ty kola ale cena je moc velka tak bych je zkusil slepit a vyrezat.dekuji

Užívateľov profilový obrázok
Burton | --
Príspevky: 608
Bydlisko: Nemecká

Re: TY2 /Angraf/ 1:25

Príspevokod užívateľa Burton » 22 Dec 2012 17:09

:jawbone: ... :death:

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: TY2 /Angraf/ 1:25

Príspevokod užívateľa ivant » 22 Dec 2012 18:17

tu je to lepšie ako v relaxe- textové v tipy :haha: tomaš lepšie ked si to nakreslíš sám, budeš to mat presnejšie ako sken potom to možeš dat na volné stiahnutie :wink:

Užívateľov profilový obrázok
paluso | 48
Príspevky: 570
Meno: Pavol
Bydlisko: Hlohovec

Re: TY2 /Angraf/ 1:25

Príspevokod užívateľa paluso » 22 Dec 2012 18:27

tomas.vilimek napísal:Ahojky prosim te ty kola uz mas slepene?jestli ne muzu te poprosit mohl bys je naskenovat a poslat mi to ja jsem psal na ty kola ale cena je moc velka tak bych je zkusil slepit a vyrezat.dekuji

Ak je to pre teba veľa, tak to nerieš laserovými kolesami. Vyrezávať ich a potom dávať do kopy asi nie je to pravé. Ja som napríklad použil tie ktoré boli v šmikajde, pretože s laserovými kolesami je veľmi veľa roboty aby vyzerali dobre. Najskôr dobre navrstviť, impregnovať a šmirgľovať a šmirgľovať. Si uvedom že tých kolies je desať. Zlep tie z vystrihovačky, je to výzva, skús mierne natočiť jednotlivé lúče. Ja som to tak nerobil, nakoľko kolegovci s tým prišli až po mne a kolesá už som mal na mašine.
Prípadne sa ti môžem pozrieť po tých laserových zlepených, ktoré som vyradil. Ale budeš mať na nich veľa roboty s finálnym opracovaním (lúče na nich nie sú natočené).

Užívateľov profilový obrázok
RoboTY | 34
Príspevky: 253
Meno: Róbert
Bydlisko: Topoľčany

Re: TY2 /Angraf/ 1:25

Príspevokod užívateľa RoboTY » 01 Jan 2013 21:18

Helou,
dnes len tak narýchlo, malá ochutnávka aktuálnej práce na kolesách :big smile: Vďaka Burton - je to radosť lepiť. A tak v skratke, po dnešku v práci som si povedal, že si trošku polepím a celkom to ide ľahko. Lúče zatiaľ niesú osadené (treba ich vyrezať) :D Ďalšie fotky by mohli byť čoskoro, do soboty mám voľno, tak to treba využiť :P
[vcol=80]Hotovo - Raketoplán Endeavour 1:100
Na stole - Lokomotíva TY2|
Obrázok
[/vcol]

Užívateľov profilový obrázok
RoboTY | 34
Príspevky: 253
Meno: Róbert
Bydlisko: Topoľčany

Re: TY2 /Angraf/ 1:25

Príspevokod užívateľa RoboTY » 04 Jan 2013 17:20

Tak, ako som hovoril, tak prinášam ďalšie fotky z práce na kolesách, sú tak na 85% hotové, už len lúče kolies (tie včul režem) a zadný rádius či ako sa nadáva tomu onému.
No zatiaľ takto: (sry za osvetlenie, lampa je jediný zdroj svetla na mojom stole)
[vcol=80]Hotovo - Raketoplán Endeavour 1:100
Na stole - Lokomotíva TY2|
Obrázok
[/vcol]

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: TY2 /Angraf/ 1:25

Príspevokod užívateľa ivant » 04 Jan 2013 20:36

ahoj ide ti to ale odporúčam po nalepení lúčov prebehnút všetky kúty ešte lepidlom nech sa to pekne zlepí a možno sa ti tam urobí aj neviditelný rádius :wink: ale ten sa nakoniec spraví vrstvami farby ,viac vrstiev po menej farby pozor na zatekanie ja som ich ešte močil pred striekaním v nitrolaku ale to je len moja úchylka :haha:

Návrat na "Odložené stavby modelov // Postponed Model Builds"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní