Dioráma "Lesná zákruta" 1:43

Moderátor: WanRayen

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 44
Papierovy Kopernik
Meno: Tino
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dioráma "Lesná zákruta" 1:43

Príspevokod užívateľa WanRayen » 12 Jan 2022 15:23

Skutočne ti to ide parádne. :wink:

sony | 37
2K+
Meno: Martin Seemann

Príspevokod užívateľa sony » 14 Jan 2022 10:22

petopato napísal:Stále viac sa to podobá na cestu od Šalkovej na Poniky, ale ešte pred érou asfaltu... :victory:

Presne to ma napadlo, pri pohľade na tie zákruty :wink:
Jak zo Šalkovej na Poniky.

Inak Martin ide ti to parádne! :wink: :victory:
Papierový člen plastikového klubu

pisho66 | 37
Meno: Martin

Príspevokod užívateľa pisho66 » 22 Jan 2022 22:13

Vďaka chlapci,
petopato napísal:Stále viac sa to podobá na cestu od Šalkovej na Poniky, ale ešte pred érou asfaltu... :victory:

Už som tam dlho nebol, možno hore od lomu by boli také zákruty.

Takéto to bolo po uschnutí a potom som nalepil zopár konárikov akože zložené drevo a nalial vodu do potoka. Dlhšie už mám akrylovú vodu od Mig-a a keď som to skúšal minule nanášať štetcom, tak to nebolo ono. Je to hustejší gél a pri nanášaní štetcom sa dostane aj na kamienky v potoku aj na inú vegetáciu. Teraz som to trochu nariedil a nanášal to pipetou presne na miesto kde bolo treba a dali sa pekne na vrchu spraviť aj vlnky.

Potom vyrástla tráva a aj v medzerách na skalách. Niekde by sa ešte hodilo zopár trsov. Doplnil som menšie kríky a dal aspoň dva menšie smreky. Terén je dosť kamenistý a prevažujú predovšetkým trávnaté a krovinaté rastliny.

Tie dva nakladače sú v menšej mierke, ale oproti trabantu sú aj tak veľké. Doplním ešte trochu vegetáciu, nejakú tú špinu a prach. Potom už len počkať na počasie bez snehu a jarnú zeleň :).
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Návrat na "Diorámy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný