Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Figúrky a zvieratá

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Figúrky a zvieratá

Príspevokod užívateľa ivant » 19 Apr 2012 15:13

ahojte oficiálne zastavujem hlasovanie aj ked sa stále dá ale už je to jedno :wink:




1.Drotik
2.Zax
3.toudi_sk
4.lowi
5.patlal
6.LMD-bobvin-Panther

gratulujem :P ceny máme 4 tak prvý štyria ako ste v poradí píšte čo sa vám hodí a bez čoho nedokážete žit :wink: piate a šieste miesto je tiež veľmi krásne kiež bi som tam mohol bit ale nadalo sa,potešila ma hojná účast aj ked poniektorý neodhadli svoje schopnosti a modely nedokončili alebo im ich zožral pes :haha: uvidíme sa vBB ak sa tam neukážete nevadí ceny nevyhodíme :wink:

prvý štyria dostali originálne správy ako maju pokračovat dalej kto správu nedostal pokračuje ako doteraz :P

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Figúrky a zvieratá

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 19 Apr 2012 16:21

česť zúčastneným

oné, ma zaujala táto hláška
Zahlasujte o vitaza sutaze Figurky a zvierata. Udelit mozete max tri hlasy.

to ako fakt? som si neskoro všimol, zahlasoval som iba za jeden model (aj to nie môj :P ) a odoslal
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Drotik | 53
Príspevky: 1255
Meno: Vlado
Bydlisko: Bratislava

Re: Figúrky a zvieratá

Príspevokod užívateľa Drotik » 19 Apr 2012 16:57

Dakujem autorom za krasny model a vsetkym, ktorym sa moj vytvor pacil za hlasy, ako aj za sutaz.
Vyberam si : Výklad č. 4 - Sada na otvaranie vina - cena od firmy Granus, nakolko lietadla ma zatial nechytili ako ani zeleznice.
Do BB sa nechystam, tak ak by bol niekto z BA ochotny mi to zobrat, alebo sa niekedy zastavim v Brezne, ked pojdem k svagrinke :).
Dakujem Vlado
Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.

Užívateľov profilový obrázok
Zax | 52
Príspevky: 1401
Meno: Miro
Bydlisko: Považská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Figúrky a zvieratá

Príspevokod užívateľa Zax » 19 Apr 2012 19:10

Zdravim,
v prvom rade gratulujem Drotikovi k zasluzenej vyhre, za velmi pekne a cisto zlepeny model. Takisto vdaka za vsetky hlasy, ktore som dostal :wink: a tiez za tuto sutaz, kedze len vdaka nej vznikol moj model.
Co sa tyka vyberu ceny, tak lietadla su sice pekne, ale kedze ich nelepim, bolo by skoda aby niektore z nich skoncilo niekde u mna v skrini, snad urobia radost dalsim v poradi, vyberam si teda to one z Výkladu č. 3 :wink: snad ma to motivuje zlepit si niekedy v buducnosti aj nejaku masinku :P

Užívateľov profilový obrázok
patlal | 51
Príspevky: 17
Meno: daniel
Bydlisko: Svit

Re: Figúrky a zvieratá

Príspevokod užívateľa patlal » 19 Apr 2012 20:20

V prvom rade gratulujem všetkým, a hlavne víťazom. Ďakujem za hlasy. Som milo prekvapený, že sa dielko páčilo, a že som sa niekde umiestnil :victory: Tak hurá oslavovať :P

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Figúrky a zvieratá

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 19 Apr 2012 21:46

ja sa neviem rozhodnúť, ktorú šmikajdu vziať, nech si vyberie lowi a ja vezmem to čo ostane :girl:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1302
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: Figúrky a zvieratá

Príspevokod užívateľa lowi » 19 Apr 2012 23:49

Keď vravíš že Fockera máš, tak čo riešiš... :haha: Však uvidíš na mieste. Polistuješ a uvidíš.....

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1302
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: Figúrky a zvieratá

Príspevokod užívateľa lowi » 20 Apr 2012 08:30

Tak, páni a dámy.
Táto skvelá akcia je za nami. Ďakujem všetkým zúčastneným za krásne modeli. Za tie hlasy čo som dostal veľmi pekne Ďakujem.
Keď si vezmem môj výsledok, teda dokončenie predsavzatia na cca: 85%, tak je to skvelý výsledok. Dokončiť tri figúrky zo štyroch - v to som ani nedúfal... :haha:

Teším sa ďalšie akcie tohoto typu.

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Figúrky a zvieratá

Príspevokod užívateľa ivant » 20 Apr 2012 13:32

ahojte zase ja :wink: ale len toto som chcel kto nemože príst do BB tak nech si kto mu prevezme cenu asi to bude fito to len tipujem :wink:
a idem pohladat ceny lebo naposledy som ich videl na začiatku ked som fotil a to už žena zopár krát riadila tak držte palce :P

Návrat na "Súťaže // Contests"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní