Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Objednávka Angraf

Moderátor: Fito

Pravidlá fóra

  • Táto sekcia slúži na organizovanie a sprostredkovanie nekomerčných hromadných objednávok modelov a modelárskych potrieb, pričom ich zabezpečenie nie je predmetom podnikateľskej činnosti organizátora objednávky ani administratora fóra a tímto z nej neplynie žiaden zisk.
  • Cieľom skupinovej objednávky je ušetriť poštovné, prípadne získať zľavu u výrobcu modelov na základe objemu objednaného tovaru.
  • Objednané modely a iný tovar neslúžia na ďalší predaj.


V sekcii je nežiadúci akýkoľvek druh reklamy na e-shopy a komerčné ponuky.
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa Saskardin » 07 Máj 2021 17:54

Opravujem... "neviem si vôbec predstaviť, čo to dá práce." :still dreaming:
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 07 Máj 2021 20:55

Saskardin napísal:Opravujem... "neviem si vôbec predstaviť, čo to dá práce." :still dreaming:

až keď zorganizuješ pár objednávok, tak plne pochopíš, prečo občas vyletím a zdrbem to hlava nehlava v nejakom vlákne objednávky
a hlavne prečo sa stotožňujem s týmto obrázkom :bad smile:

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa Saskardin » 09 Máj 2021 11:56

Toudi, práveže to dosť chápem, preto sa do potobných megaorganizačných projektov ani nepúšťam. A tiež mám rád, keď okolo mňa nie je veľa ľudí - ehm, čím menej tým lepšie :-D
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Užívateľov profilový obrázok
juraj_ziacik | 41
Príspevky: 1234
Meno: Gergej
Bydlisko: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa juraj_ziacik » 11 Máj 2021 09:21

Ahojte, dnes ráno som odoslal väčšinu modelov. Tí, čo majú zásielkovňu im prídu buď ešte dnes, alebo zajtra ráno, tí čo im prídu modely poštou prídu vo štvrtok. Dúfam, že všetky modely prídu v poriadku, budem vďačný za info, či prišli modely v poriadku. Pozdravujem..... :)
Hey Hou, Let´s Go!

Užívateľov profilový obrázok
spider | 32
Príspevky: 974
Meno: Stano
Bydlisko: Trenčín

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa spider » 12 Máj 2021 11:08

Tak ja hlásim že som si model prevzal zo zásielkovne. Aj model aj lasery bez poškodenia, všetko v poriadku.
Juro ďakujem za zorganizovanie!
Idem listovať :victory:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Užívateľov profilový obrázok
palyxk | --
Príspevky: 56
Meno: Pavol Kosc

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa palyxk » 12 Máj 2021 15:09

Tiež hlásim doručenie. Všetko zabalené fajnovo.
Ďakujem velmi pekne. Rovnako idem listovať a rozmýšľať kedy to budem lepiť.. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa Saskardin » 12 Máj 2021 15:33

Zásielka dorazila, perfektne zabalená, modely i lasery bez poškvrnky. Ďakujem za parádnu organizáciu!! Tiež netuším, kedy sa na to vrhnem, týmto tempom sa začína zo mňa stávať skôr zberateľ :-)
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa developer10 » 12 Máj 2021 18:16

Tiež hlásim vyzdvihnutie v najlepšom poriadku, a keď tak pozerám na progres v kvalite oproti tým starým z môjho archlieva tak myslím že dlho nasucho nevydržia :) Ak niekto začne multiparalelku na ZiLa idem dotoho a prehodím poradovník :D (do tatroviek od manželky sa mi moc nechce ešte :D )

Ďuri si macher, veľká preveľká vďaka!!!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
juraj_ziacik | 41
Príspevky: 1234
Meno: Gergej
Bydlisko: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa juraj_ziacik » 12 Máj 2021 19:03

Ahojte, tak na sklonku dňa hlásim zatiaľ 7/14 úspešne nepoškodených doručených modelov modelárom. Dvom modelárom idem doručiť do Bratislavy a dvaja mi ešte neposlali kompletné údaje. Takže zatiaľ úspech, už len aby zvyšné prišli v poriadku, nepoškodené! Počkám na zvyšné doručenia a spíšem nejaký sumár. Teším sa, že to zatiaľ prebieha v poriadku a ďakujem Vám za chvály. Obzerajte modely a modelujte!!! :) :)
Naposledy upravil/-a juraj_ziacik v 13 Máj 2021 15:37, upravené celkom 1 krát.
Hey Hou, Let´s Go!

Užívateľov profilový obrázok
Kurt Tank | 42
Príspevky: 75
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa Kurt Tank » 13 Máj 2021 14:32

Nazdar Duri
Modely uspesne dosli zive a zdrave :)
Dakujem ;)

Návrat na "Skupinové objednávky // Group Orders"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní