Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Neratovicky papier - Neratovice /21.11.-22.11.2008/

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Neratovicky papier - Neratovice /21.11.-22.11.2008/

Príspevokod užívateľa jozkin » 24 Nov 2008 00:04

Na pozvanku je trochu neskoro, kedze akcia uz prebehla, ale aspon sem zavesim nejake spravy.
Tohtorocny Neratovicky papier bol nezvycajny tym, ze ho neorganizoval Vasek Jancata ako po minule roky, ale akciu zachranil Ondra Hejl, ktory sa rozhodol, ze tuto tradicnu akciu vezme pod svoj patronat.
Na to, ze celu akciu sam zorganizoval (a bola to jeho prvotina) v pomerne kratkom case, to dopadlo nad mieru uspesne. Ak sa nic nezmeni, tak sa Ondra chysta aj na buduci rocnik. Ondra hovoril, ze sa k nemu doniesly staznosti na temu, ze bolo malo specialok (iba Koci), ale bolo to tym, ze jemu napochytro ziadna nenapadla, takze na buduci rocnik bude treba nieco ponavrhovat (tyka sa to asi viac kolegov spoza rieky Moravy, ale myslim, ze kazdy dobry napad sa moze hodit :dhh: )

Moje fotky z akcie najdete tu.

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Cesky kolegovia prispievaju do tohto vlakna na CPMfore

zial fotil som iba modely bez modelarov a divakov...
Kazdopadne ucast bola hojna, spomedzi autorov som videl a trochu sa aj porozpraval s p.Weinerom, p.Badalcom, p.Antonickym, p.Skokanom, Spidom, nechybali ani kolegovia z CPM fora, pripadne uz tradicni ucastnici z Brna Ostravy a prisli aj Polsky zastupcovia tiez uz tradicne Leszek Gora s kolegom (zial jeho meno som bud nezistil, alebo nezapamatal :( ), pokial som si dobre vsimal, tak slovenskych modelarov som reprezentoval sam (pobiehal som tam v PMtricku (Toudi mi este nedodal papermodelerstricko) :) )

Este spomeniem, ze modely tam predavali: JoK, Michal Kavalier, Leszek&spol., PMHT, PavelSZ a este jeden pan. Zial nepredaval ani Modelex (p.Svoboda bol iba ako navstevnik) ani Ripper (neprisiel vobec).

Este perlicka z dnesnej cesty spat, v Hraniciach cakali na banikovcov:

Obrázok
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Návrat na "Archív 2008"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných