Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Velorex 350 / abc / 1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Velorex 350 / abc / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 10 Dec 2020 17:19

Nazdar pani,stale modelujem v provizornych podmienkach,ako dalsi model som si doprial,ako milovnik retra,tento model,ktory ma uz zopar rôčkov.Spracovanim vyborny,dokonca aj pisany navod iked ho nemam cely je uzastny.Malokedy sa stretneme ako zalepit diel alebo ako ho po zalepeni dotvarovat,tu to bolo perfektne vysvetlene.

Vedel som ,ze chcem dodrzat retro pri tomto modely.Zvazoval som aj drobne upravy ako svetla a odrazky no nakoniec som sa iba potrapil so zasklievanim.Zacal som kolesama


pokracoval som strechou, to sa robilo dobre ,no nejako sa mi nepodarila natvarovat,ja som ju schcel mat odnimatelnu a nejako sa to modelu nepaci...

Pokracoval som zadnou castou,tam sa sa trochu natrapil s prilepenim zadneho kolesa

Samozrejme mala uprava volantu i ked zazoval som aj original verziu.Pokracoval som postupne do predu predne zavesenie blatniky a kolesa a svetla.

I ked mam odnimajucu strechu tak zakrytie musi byt podla povodne mysienky dvoch kamaratov ,ktori dali dohromady dve motorky aby mohli chodit do prace aj ked prsi,ponechal som strechu.No bez strechy sa odkryva nadherny interier a jednoduchost a zaujimave tvary modelu.

Dufam ze ste si zaspominali na legendarny film Vrchny prchni a legendarnu pesnicku,dufam ze sa model paci a ze mi ospravedlnite nekvalitne foto,no robim co mozem,s pozdravom Lubo

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Velorex 350 / abc / 1:24

Príspevokod užívateľa iconmaster » 10 Dec 2020 18:47

Toto je klasika už aj ako papierový model, nielen predloha. Pekná práca Ľubo a skoré uzdravenie prajem :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Velorex 350 / abc / 1:24

Príspevokod užívateľa Roman » 10 Dec 2020 19:22

super, niektory si zaspominali na tu babu v sprche :haha: :haha:

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Velorex 350 / abc / 1:24

Príspevokod užívateľa martin1807 » 11 Dec 2020 00:19

Pekná starotinka z ABC. Dobre si sa s tým popasoval. Zaujímavý nápad bol aj nechať odnímateľnú strechu :P :bad smile:
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
mineraly | 48
Príspevky: 515
Meno: Rastislav
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: Velorex 350 / abc / 1:24

Príspevokod užívateľa mineraly » 11 Dec 2020 20:30

Gratulujem, pekné vozidielko. Prosím, kto je autor modelu a kedy vyšiel v ABC?

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 689
Meno: Lubo

Re: Velorex 350 / abc / 1:24

Príspevokod užívateľa omron22 » 12 Dec 2020 20:25

Cafte pani,dakujem velmi pekne za komenty,potesia vzdy, no modelovat teraz budem dlhsie,dostali sa ku mne aj nedorobene veci z domu,tak polepkame coto.Za stolom uz ako tak obsedim.Kedy model vysiel to neviem kupoval som ho cez bazar a autor je Milos Čihák,je to velmi prestne a pekne stylizovane a spracovane.Nasiel som aj foto urobeneho modelu kde ta strecha sedi pekne, no skusim to ja len pekne dotvarovat...s pozdravom Lu.

Užívateľov profilový obrázok
skromny | 49
Príspevky: 129
Bydlisko: Bratislava, konecne...

Re: Velorex 350 / abc / 1:24

Príspevokod užívateľa skromny » 13 Dec 2020 10:09

mineraly napísal:Gratulujem, pekné vozidielko. Prosím, kto je autor modelu a kedy vyšiel v ABC?


Velorex 350ccm - JMJ028 - vysiel v abc v cisle 34/24 a potom este urcite v cisle 41/14
podpis

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Velorex 350 / abc / 1:24

Príspevokod užívateľa LuPa » 18 Dec 2020 18:38

To je hadrak, ten lesti! ...paradne sa Ti podaril.

Návrat na "Osobné automobily a motocykle // Passenger Cars & Motorbikes"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní