Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Škoda Rapid 136 / PMHT - betatest / 1:18

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Škoda Rapid 136 / PMHT - betatest / 1:18

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 03 Aug 2021 21:45

Čavte, myslím že auto ako také netreba nikomu predstavovať;)
Je to taký moj návrat k papierakom asi po dvoch rokoch, tak držte palce.
Model má vydať vydavateľstvo PMHT a ja som sa s Radimom dohodol ze model zväčší na 1:18 a ja ho tak poskladám ;)
K stavbe:
Začal som dnes ráno (3.augusta 2021) o 7:30 cca a s malými prestávkami (na raňajky, obed....) Som cca 12:20 mal vystrihnuté a zaretušované diely karosérie:


Musím napísať že stavba je to zatial pohodová, nepasoval som sa zatial so ziadnym nedostatkom zväčšeného modelu, a krásne všetko sedí.
Do cca 17:00 som zlepil veľkú časť karosérie, plus druhú časť strecha + okná. Teraz pride na radu zasklievanie. Ako som už niekoľkokrát zmienil, na zasklievanie pouzijem lepidlo Chemopren Transparent ktoré sa mi zatiaľ najlepšie osvedčilo (Páska nieje zlá, ale po čase sa odlepila preto ju už nepoužívam)


Pokračovanie pravdepodobne v piatok;)
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Rapid 136 PMHT 1:18 /betatest/ mato_kolo

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 03 Sep 2021 22:59

Pokračovanie z nedele:
Zalepene folie/okna/ zalapena strecha o kasnu, a vlepim este interier strešnú časť, len musim vymysliet strešné okno;)
16.8.2021:
Praca trochu na interieri (zadná sedačka) a vyrezavanie vzduchu z diskov Apollo
20.8.2021: bombirovanie pneu (aj s kratkym videom), zlepene kolesa (zatial bez stredov)
1.9.2021: Dnes doplnené "podnárazníky" a na to potom nárazníky, pracujem aj na "obyčajných" plechových kolesách s puklicami.
3.9.2021: Vlastne som si uvedomil že pri všelijakých povinnostiach + práca už práca na repide trvá mesiac....
Kolesá Apolla teda dokončené... (Aj s maticami) interiér už je vlepený napevno. ...Predtým som "nezabudol" umyť okná :)
A teda pomaly pracujem na podvozku, malou zmenou bude zatáčacia predná náprava. Na karosériu doplnené aj lemy blatníkov.
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Škoda Rapid 136 / PMHT - betatest / 1:18

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 27 Jan 2022 09:29

Chcel som vam sem písať presné časy aby bolo vedieť že asi za aký cas sa dá poskladať Rapid, ospravedlňujem sa že som to tu nedokončil, aj ked model už je dávno hotový;) určite ste ho videli na súťaži v Brne aj v Nitre a 2x to aj "cinklo" :)
Potom sa pokúsim cez počítač nahrať aj nejaké fotky hotového auta;)
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Návrat na "Osobné automobily a motocykle // Passenger Cars & Motorbikes"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní