Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

BCG impregnácia à la sasko

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
sasko | 49
Príspevky: 106
Bydlisko: Grinava
Kontaktovať užívateľa:

Re: BCG impregnácia à la sasko

Príspevokod užívateľa sasko » 06 Dec 2009 12:11

nazdarek :)

dakujem Hlavovy alias skryty agent firmy MM (alebo ze by to bol sam MM, kto pozna hlavu XII vie :) ) za fotenie a zalozenie tohoto fajn reportu.

co sa tyka retusovania ja retusujem vodovkov, temperov, akrylom a dokonca aj fixkou....a vsetko pekne drzi tak ako na neipregnovanom...

to zatretie hran nerobim preto aby som zjednotil oddtien (lep je po zaschnuti matny a nie leskly) ale aby som zafixoval vodovku alebo temperu aby pri dalsom lepeni nespinila model ...predsa len to lepidlo je na vodnej bazy a ked ho nanesiem na zaschnutu farbu tak to potom tu farbu znovu rozpusti a vie to pekne spinit tam kde to nema...

co sa tyka impregnacie velkych ploch tak toto vyskusal fito na nejakej masinke ja som s touto metodov zlepil len twin mustanga, gee-bee, zero a mig- 15 (zeby to bol ten moj novy model) no a uz mam naipregnovane komplet po-2 a su-27

co sa tyka ohybania a ryhovania dielov tak v tom vobec problem neni

jediny a to velky problem je ked idete impregnovat prvy krat chce to riadnu odvahu naliat lep na celu A4-ku a dufat ze to dobre dopadne... mne sa tento postup maximalne osvedcil a pouzivam ho uz na vsetky offsetom tlacene modely .....

tot to by bolo asi vsetko kludne mozem tento postup predviest na nejakej akcii aby ste vsetci videli ako sa to robi ....

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: BCG impregnácia à la sasko

Príspevokod užívateľa Fito » 06 Dec 2009 18:58

presne tak, vela teorie, malo muziky :vicotry:

Ja som to skusil na tomto malickom modeli :
viewtopic.php?f=27&t=931 , a paradicka.
A este mam rozrobeny jeden model tiez takto impregnovany.., ten predvediem onedlho,
A som spokojny, odporucam kazdemu "teoretikovi" proste obetovat jeden jednoducchsi model, aby videl..
Je to jednoduche, ziadne coro moro by som okolo toho nerobil :wink:
Je to super, a treba skusit.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: BCG impregnácia à la sasko

Príspevokod užívateľa Saskardin » 15 Jún 2020 13:12

Odkiaľ tie lepidlá beriete? Predsa len, spotreba asi nie je najnižšia. Šikli by sa aj nejaké tie odkazy :-)
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Návrat na "Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní