Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Skladovanie a vystavenie hotových modelov

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Skladovanie a vystavenie hotových modelov

Príspevokod užívateľa iconmaster » 31 Aug 2022 21:53

Super, ďakujem páni za všetky príspevky a podrobne zdokumentované vitrínky a skladovacie priestory :victory:

Pridávam sa k Oliverovi, tiež by ma zaujímalo, aké tesniace pásky sa osvedčili na vitríny?

Za seba žiaľ neviem toho pridať nijako veľa: Svoje dokončené modely skladujem v krabiciach - ak zoženiem vhodný rozmer kartónovej krabice, tak model umiestnim do nej, ak nenájdem, tak si vyrobím na mieru. Tieto balenia využívam potom aj na prevoz modelov na súťaže. Výhodou je, že ak krabice dobre tesnia, modely sú chránené od prachu a tiež od slnka.

Okrem toho mám ešte jedno takéto "akvárko" na poličke nad stolom. Ešte počas štúdia na strednej mi hlavný vychovávateľ na intráku chcel vystaviť modely na mesiac v BA, tak otec mi dal vyrobiť dve takéto akvárka. Jedno menšie pre samostatný ťahač, druhé bolo veľké, pre podvalníkovú súpravu, obe z 2 mm skla, sklár to aj zlepil, asi silikónom. Žiaľ, pre modely už išiel iba vychovávateľ bezo mňa, tak doniesol naspäť aj modely aj akvárka poškodené. Na menšom je na vrchu malá prasklina a to väčšie už tuším otec aj vyhodil do zberu (bolo prasknuté tiež). Zvyknem do nej dať posledne dokončený model - teda pokiaľ do nej vlezie :P


Takže vaše vitrínky zatiaľ len tíško závidím a snáď raz budem mať niečo podobné, na dôstojné uskladnenie či vystavenie modelov :)

Návrat na "Tipy a triky - Diskusia // Tips & Tricks - Discusion"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní